Xiaomi Redmi Note 8 Pro alınır mı?

Valla 1 senedir redmi note 7 kullanıyorum telefonda herhangi bir yavaşlama yok,hayalet ekran sorunu da yok,teknoloji şans işi olduğu kadar kullanım şekliyle de alakalı bence.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro yu 6 aydır kullanıyorum. Telefonda kronik sorun falan yok milleti yanlış bilgilendirmeyin.

İPS ekran gerçekten sıkıntı gündüzleri yoğun güneş altında adam akıllı göremiyorum bile pop-up ön kamera problem değilse mi 9t de alınabilir.

Bende var aralıktan beri çok iyi telefon fiyatına göre. Pili bitmiyor heartstoneda nefis çalışıyor. Netflix bazen sorun yaratıyordu o kadar.

Mediatek Helio G90T çip set başlarda güzel performans veriyor hatta indirme hızı hariç tüm konularda ufak farklarla Snapdragon 720G'yi bile geride bırakıyor fakat Note 8 Pro bildiğim kadarıyla ısınmaların önüne geçebilmek için sıvı soğutucu kullansada bu ısınma probleminin önüne geçemiyor.Isınma, telefonda performans kaybı ve uzun vadede bataryanın kapasitesini düşürür.Bunu göz önünde bulundurursak Note 9S almak daha mantıklı gibi duruyor.Kamera açısından da daha memnun kalırsınız.

Mediatek Helio G90T çip set başlarda güzel performans veriyor hatta indirme hızı hariç tüm konularda ufak farklarla Snapdragon 720G'yi bile geride bırakıyor fakat Note 8 Pro bildiğim kadarıyla ısınmaların önüne geçebilmek için sıvı soğutucu kullansada bu ısınma probleminin önüne geçemiyor.Isınma, telefonda performans kaybı ve uzun vadede bataryanın kapasitesini düşürür.Bunu göz önünde bulundurursak Note 9S almak daha mantıklı gibi duruyor.Kamera açısından da daha memnun kalırsınız.
Isınma sorunu benim açımdan çok sorun değil ama arayüzde bazen oluşan takılma ve fps düşüşlerine çok tilt oluyorum.

Geri
Yukarı