Custom ROM Xiaomi Redmi Note 8 Pro için ROM önerisi

739477

Picopat
Merhaba, Redmi Note 8 Pro telefonu kullanıyorum herhangi bir kasma donma problemim yok sade kullanıyorum, fakat ileride olurda ROM atarsam bir site buldum görüntüsünü atacağım bu Custom ROM mudur, çok bir bilgim yok bu konuda kısaca anlatabilir misiniz? Nasıl atacağım konusunda bilgim çok yok ve bilgisayarsız yapılıyor mu sıkıntı yaşar mıyım? Teşekkürler.

Link: crDroid.net - Download crDroid v10 for Redmi Note 8 Pro (begonia)

Çözüldü.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-18-03-08-11-038_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-18-03-08-11-038_com.android.chrome.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, bu Custom ROM'lardan bir tanesi. Çoğu telefonda stabil ve hızlı çalışır. Sade bir şekilde gelir.

ROM atmak için önce telefonunuzun Bootloader kilidini açmanız gerek. Kilidi açarken bütün veriler sıfırlanır bu yüzden bu işlem öncesinde, verilerinizin yedeğini almanız gerekiyorsa, verilerinizi yedeklemelisiniz.

Bootloader kilidi açıldıktan sonra özel kurtarma menüsü telefona kurulur. TWRP, OrangeFox gibi özel kurtarma menüleri mevcut. Bunu kurmak için de yine bir tane bilgisayara ihtiyaç var.

Evet, bu Custom ROM'lardan bir tanesi. Çoğu telefonda stabil ve hızlı çalışır. Sade bir şekilde gelir.

ROM atmak için önce telefonunuzun Bootloader kilidini açmanız gerek. Kilidi açarken bütün veriler sıfırlanır bu yüzden bu işlem öncesinde, verilerinizin yedeğini almanız gerekiyorsa, verilerinizi yedeklemelisiniz.

Bootloader kilidi açıldıktan sonra özel kurtarma menüsü telefona kurulur. TWRP, OrangeFox gibi özel kurtarma menüleri mevcut. Bunu kurmak için de yine bir tane bilgisayara ihtiyaç var.
Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı