Xiaomi Redmi Note 8 Pro kendi kendine kapanıp açılıyor

keysi34

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar. Xiaomi Redmi Note 8 Pro marka telefonum var. Yaklaşık bir aydır telefon ara ara kapanıp açılıyordu. Bu genelde video açtığımda veya bazı uygulamalara girdiğimde oluyordu ama şimdi bir şey yapmasam bile telefon şarja takılı değilse kullanamıyorum. Bir çözümü var mıdır? virüs falan olabilir mi? Fotoğrafları PC'ye atıp telefonu sıfırlamaya düşünüyorum ama korkuyorum virüs vardır diye. Yardımcı olursanız sevinirim.

Format atıp sıfır ROM kurun. TWRP var mı cihazda? Virüs değil, yazılımsal bir sorun fakat donanımsal da olabilme ihtimali var. Cihaz darbe yedi mi hiç?

Forma atıp sıfır ROM kurun. TWRP var mı cihazda? Virüs değil, yazılımsal bir sorun fakat donanımsal da
Teşekkür ediyorum cevap için ama bu kavramların ne demek olduğunu bilmiyorum. Cihaz yurtiçi ekstra bir şey yüklemedim. Virüs yok diyorsanız Dosyaları PC'ye atıp telefonu sıfırlayacağım.

Teşekkür ediyorum cevap için ama bu kavramların ne demek olduğunu bilmiyorum. Cihaz yurtiçi ekstra bir şey yüklemedim. Virüs yok diyorsanız Dosyaları PC'ye atıp telefonu sıfırlayacağım.
Virüs ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Verileri yedekleyip sıfırlayın hocam bir bakalım.

Geri
Yukarı