Xiaomi Redmi Note 8 Pro vs Oppo Reno 2Z

EcoLine

Kilopat
Daha fazla  
İkisi arasında fiyat farkı olduğunun farkındayım. Oppo'yu tarifeye ek (Turkcell) olarak hafta içi alma imkanım varken Redmi Note 8 Pro veya civarı telefonu Mart'a kadar beklemem gerekiyor. Ben Mi Band 4 veya Airdots alıp set yapmayı düşünüyordum fakat Oppo'yu alırsam uyumlu olur mu bu cihazlar sizce hangisi alınır?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasında fiyat farkı olduğunun farkındayım. Oppo'yu tarifeye ek (Turkcell) olarak hafta içi alma imkanım varken Redmi Note 8 Pro veya civarı telefonu Mart'a kadar beklemem gerekiyor. Ben Mi Band 4 veya Airdots alıp set yapmayı düşünüyordum fakat Oppo'yu alırsam uyumlu olur mu bu cihazlar sizce hangisi alınır?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Sadece kamerası iyi bir telefon alınır mı hiç???

İkisinde de aynı işlemci var, Şahsen aradaki fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum. Ben olsaydım, Redmi Note 8 Pro alırdım.
Hayır aynı değil Note 8 Pro G90T kullanıyor Oppo ise P90 kullanıyor ve Note 8 Pro daha güçlü.

Birde Mart'a konu açmanız daha iyi olur.

5s kullanıyorum ve bıktırdı cidden değiştirmek istiyorum. Oppo a9 2020 ya da redmi note 7 alsam yani note8 beklemeye değer mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı