4000 TL Galaxy A71 vs Oppo Reno Z2 vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro

savraynn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar aklımda yeni çıkan S. Galaxy A71, Oppo Reno Z2 ve Xiaomi Redmi Note 8 Pro var. En çok kameraya önem veriyorum, aşırı yüksek kontrastlı çeken kameraları sevmiyorum iPhone’den dolayı canlı ve soluk renkler hoşuma gidiyor. İnternette izlediğim incelemelerde A71 ve Note 8 Pro arasında kaldım. Oyun oynayan bir insan değilim dediğim gibi asıl önceliğim kamera. Sizde fikirlerinizi nedeniyle belirtirseniz yardımcı olursunuz, teşekkürler. :)

Arkadaşlar aklımda yeni çıkan s. Galaxy A71, Oppo Reno Z2 ve Xiaomi Redmi Note 8 Pro var. En çok kameraya önem veriyorum, aşırı yüksek kontrastlı çeken kameraları sevmiyorum iPhone’den dolayı canlı ve soluk renkler hoşuma gidiyor. İnternette izlediğim incelemelerde A71 ve Note 8 Pro arasında kaldım. Oyun oynayan bir insan değilim dediğim gibi asıl önceliğim kamera. Sizde fikirlerinizi nedeniyle belirtirseniz yardımcı olursunuz, teşekkürler. :)

Kamera ise A71 daha mantklı oyun oynayacaksan Note8 Pro.

Bende telefon alacağım. Biraz kafanı karıştıracak gibi olacağım ama araştırmalarıma göre Samsung AMOLED ekran kullanıyor. AMOLED ekranı kırarsan pahalıya tamir oluyormuş. Xiaomi'nin ise çabuk çiziliyormuş ekranı. Biraz dikkatli kullanmalısın telefonu yani.

Samsung'un telefonları AMOLED ekran kullandığı için şarjı daha uzun sürüyormuş. Pil konusunda sanırım Samsung daha iyi ama kamera hakkında fazla bir bilgim yok.

Arkadaşlar aklımda yeni çıkan S. Galaxy A71, Oppo Reno Z2 ve Xiaomi Redmi Note 8 Pro var. En çok kameraya önem veriyorum, aşırı yüksek kontrastlı çeken kameraları sevmiyorum iPhone’den dolayı canlı ve soluk renkler hoşuma gidiyor. İnternette izlediğim incelemelerde A71 ve Note 8 Pro arasında kaldım. Oyun oynayan bir insan değilim dediğim gibi asıl önceliğim kamera. Sizde fikirlerinizi nedeniyle belirtirseniz yardımcı olursunuz, teşekkürler. :)

Reno 2z kamera olarak çok ama çok başarılı bir telefon. Özellikle gece performansı beni çok şaşırtıyor.

Sağolun arkadaşlar yorumlarınıza göre Xiaomi’yi eledim o zaman. Akşam tekrar mağazaya gidip A71’i ve Reno 2z’yi
inceliyorum özellikle arka ve ön kamera detaylarını bakalım hangisi can alıcı sonuçlar veriyorsa parayı ona bayılcaz. :D

Arkadaşlar aklımda yeni çıkan s. Galaxy A71, Oppo Reno Z2 ve Xiaomi Redmi Note 8 Pro var. En çok kameraya önem veriyorum, aşırı yüksek kontrastlı çeken kameraları sevmiyorum iPhone’den dolayı canlı ve soluk renkler hoşuma gidiyor. İnternette izlediğim incelemelerde A71 ve Note 8 Pro arasında kaldım. Oyun oynayan bir insan değilim dediğim gibi asıl önceliğim kamera. Sizde fikirlerinizi nedeniyle belirtirseniz yardımcı olursunuz, teşekkürler. :)

S10E modeline de bakabilirsiniz.
S10E modeline de bakabilirsiniz. Arka kamerada bu cihazlardan daha iyi diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı