Xiaomi Redmi Note 8 sürekli Wi-Fi kapatıp açıyor

Evolution OS yükleyebiliriz. Arayüzünü araştırın, beğenirseniz yükleriz. IMEI sorgulama sırasında cihaz modeli yerinde yazan model ile telefonun modeli uyuşuyor mu?
Note 8'e destek kesildi zaten. Bilgin yoksa flashlama yöntemi biraz uğraştırır, istersen önce cihazı sıfırlamayı dene düzelmezse diğer yöntemde yardımcı oluruz.
Şey yapsak, ben önce bir sıfırlasam, bir denesem, sonra düzelme olmazsa buraya yazayım, Evolution OS yükleyelim. Siz uzaktan mı yüklüyorsunuz yoksa ben kendim mi yükleyeceğim? Eğer kendim yükleyeceksem bana buradan tarifini yazarsanız çok iyi olur. Sizi de sürekli rahatsız etmek zorunda kalmam böylece.
Ayarlar> Bağlantı ve paylaşım> Özel DNS kısmına dns.adguard.com yazarak AdGuard DNS ekleyebilirsiniz. Uygulama içi reklamlardan koruyacaktır.
İlk defa duydum hemen deneyeceğim.

Evolution OS bu mu acaba? Xiaomi Themes'da var.

@Better Call Mike Bir de bu dns sadece sistem uygulamalarındaki reklamları mı kaldırıyor yoksa genel olarak tüm uygulamalardaki reklamlar kalkıyor mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-14-23-47-29-751_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-07-14-23-47-29-751_com.android.chrome.jpg
    93,5 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
@ByInfecter Bir de bu DNS sadece sistem uygulamalarındaki reklamları mı kaldırıyor yoksa genel olarak tüm uygulamalardaki reklamlar kalkıyor mu?

Çoğu uygulamadakileri kaldırıyor. Tabii YouTube, Spotify gibi uygulamaların reklamlarını kaldırmasını beklemeyin.

Şey yapsak, ben önce bir sıfırlasam, bir denesem, sonra düzelme olmazsa buraya yazayım, Evolution OS yükleyelim. Siz uzaktan mı yüklüyorsunuz yoksa ben kendim mi yükleyeceğim? Eğer kendim yükleyeceksem bana buradan tarifini yazarsanız çok iyi olur. Sizi de sürekli rahatsız etmek zorunda kalmam böylece.

İlk defa duydum hemen deneyeceğim.

Evolution OS bu mu acaba? Xiaomi Themes'da var.

@Better Call Mike Bir de bu DNS sadece sistem uygulamalarındaki reklamları mı kaldırıyor yoksa genel olarak tüm uygulamalardaki reklamlar kalkıyor mu?

Bu değil. Benim dediğim Android'i silip modlanmış Android yükleyeceğiz. Umarım anladın. DNS işlemi gayet işe yarıyor. YouTube'deki reklamaları kaldırmaz. Onu da kaldırmak istiyorsanız revanced yükleyin.

Son düzenleme:
Bu değil. Benim dediğim Android'i silip modlanmış Android yükleyeceğiz. Umarım anladın. DNS işlemi gauet işe yarıyor. YouTube'deki reklamaları kaldırmaz. Onu da kaldırmak istiyorsanız revanced yükleyin.
Anladım. DNS'yi uygulayıp denedim. Başarılı oldu.

Bir nevi korsan işletim sistemi yükleyeceğiz anlaşılan. Ama şuan telefonu sıfırlayıp denemeden bu işe girişmeyi düşünmüyorum. Olmazsa buraya yazayım, deneriz.

Anladım. DNS'yi uygulayıp denedim. Başarılı oldu.

Bir nevi korsan işletim sistemi yükleyeceğiz anlaşılan. Ama şu an telefonu sıfırlayıp denemeden bu işe girişmeyi düşünmüyorum. Olmazsa buraya yazayım, deneriz.

Hayır, korsan değil. Zamanında cynaogenmod vardı Android onu sitesine eklemişti "o kadar iyiyiz ki geliştiriciler işletim sistemimizi modlayabiliyor" gibi şeyler yazardı. Tamamen yasal. Korsan gibi bir şey yok. Android buna tamamen izin veriyor.

Hayır, korsan değil. Zamanında cynaogenmod vardı Android onu sitesine eklemişti "o kadar iyiyiz ki geliştiriciler işletim sistemimizi modlayabiliyor" gibi şeyler yazardı. Tamamen yasal. Korsan gibi bir şey yok. Android buna tamamen izin veriyor.
Hmm anladım, tamam. Dediğim gibi sıfırlama yöntemi işe yaramazsa kesinlikle denemeyi düşünüyorum. Teşekkürler.

Geri
Yukarı