Xiaomi Redmi Note 8 yerine Xiaomi Mi 6 alınır mı?

SonTolga

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, yaklaşık 1-1.5 ay sonra telefon almayı planlıyorum. Xiaomi Redmi Note 8 almak istiyorum. Fakat tam 2 sene önce kendi ağabeyin Mi 6 almıştı. Bana 1000 TL fiyatına veririm diyor. Sorum şu:
Redmi Note 8'e 1800 lira vermek yerine 1000 liraya kendi ağabeyimin kullanmaya devam ettiği Mi 6 telefonunu alsam mantıklı mı?
Para sorun değil, sadece özellik bakımından soruyorum. İkisi de 64 GB.
Başka telefon önermeyiniz lütfen.

Selamlar, yaklaşık 1-1.5 ay sonra telefon almayı planlıyorum. Xiaomi Redmi Note 8 almak istiyorum. Fakat tam 2 sene önce kendi ağabeyin mi 6 almıştı. Bana 1000 TL fiyatına veririm diyor. Sorum şu:
Redmi Note 8'e 1800 lira vermek yerine 1000 liraya kendi ağabeyimin kullanmaya devam ettiği mi 6 telefonunu alsam mantıklı mı?
Para sorun değil, sadece özellik bakımından soruyorum. İkisi de 64 GB.
Başka telefon önermeyiniz lütfen.

Eski telefon almanı önermem Xiaomi Redmi Note 9S çıktı şu anda 2700'lerde fiyatı düşmesini bekleyip alabilirsin veya Xiaomi Redmi Note 8.

Sahibinden'de batarya değişimi yapılmış Mi 6 fiyatları 1100 TL civarında zaten.
Pil ömrü sizi üzmeyecekse alınır.
Kamera ve performans olarak daha iyi. Android güncellemesi almayacak olsa da hâlâ gideri var. Yakın zamanda MIUI 12 de alacak.

Fazla telefon kullanmıyorum zaten, yenileme amaçlı, şuan GM 5 Plus kullanıyorum, kendi öz ağabeyimin telefonunu almak daha mantıklı olacak, donanım ve performans bakımından Mi 6 daha iyi zaten.
Herkese cevapları için teşekkürler.

Geri
Yukarı