Xiaomi Redmi Note 9 alınır mı?

Ben Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Arayüzü çok hızlı, kasma donma vs. bulunmuyor. Ancak bazı buglar olabiliyor. Mesela bir defa kulaklık takmıştım, kulaklığı çıkartınca kulaklık işareti çıkıyordu, takınca kulaklık yok diye gözüküyordu, telefonu yeniden başlatınca düzeldi. Telefon fazlasıyla güçlü, oyunlarda kasma, donma, fazla ısınma vb. hiçbir sorun yaşamazsınız. Ayrıca Snapdragon işlemci kullanması bence onu Realme 6'nın önüne geçiriyor (ömür, ısınma ve performans olarak). Ben Huawei'nin Google ile yaşadığı sorunlardan dolayı alınmasının sakıncalı olduğunu düşünüyorum. Telefonun kamera ve pil özellikleri de fiyatına göre mükemmel. Bence alınabilecek bir telefon. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Alınır, 4 senelik Samsung J7 Prime çöpünü kullandıktan sonra; Redmi Note 9 bayağı iyi. Isınma problemi olmuyor, bataryası bitmiyor, hızlı şarj özelliği sayesinde kısa sürede doluyor bataryası. Üstüne biraz daha koyup pro modelini alabilirsiniz. Type-C olması büyük avantaj. Gerisi size kalmış. Bendeki 128 gb/4gb buz mavisi modeli. Çift sim ve bir sd kart yatağı bulunuyor. Gürültü engelleyici gibi bir sürü özelliği var.

Yeni konular

Geri
Yukarı