Xiaomi Redmi Note 9 Google Play hatası

Yeni gördüm kusuruma bakma. Cihazı kabloyla PC'ye bağla. Ayarlardan Gmail hesabın varsa çıkış yap. Cihazda şifre varsa hepsini sil. SIM kart, SD kart vs. varsa çıkart. Sonra cihazı kapat. Ses azaltma+Power basılı tut. Recovery yazınca Power'ı bırak.

Sorun şuki bu sorun olduğu için Gmail'imi giremiyorum.
Yeni gördüm kusuruma bakma. Cihazı kabloyla PC'ye bağla. Ayarlardan Gmail hesabın varsa çıkış yap. Cihazda şifre varsa hepsini sil. SIM kart, SD kart vs. varsa çıkart. Sonra cihazı kapat. Ses azaltma+Power basılı tut. Recovery yazınca Power'ı bırak.

Şimdi bunu yapıp formatlayınca bu sorun gidecek mi?

Gitmesi lazım hocam. Çoğu cihazda çalışıyor. Servisten hocalarımlada görüşüyorum şu an.

Bir deneyeyim olursa çözüm diye işaretlerim sizde anlarsınız oradan olduğunu.
Gitmesi lazım hocam. Çoğu cihazda çalışıyor. Servisten hocalarımlada görüşüyorum şu an.

PC'ye niye bağlıyorum.

PC'ye niye bağlıyorum.

PC'den yapmam gereken bir şey var mı?

Abi.

Fastboot diye bir yer çıkıyor.

PC'ye niye bağlıyorum.

PC'den yapmam gereken bir şey var mı?

Abi.

Fastboot diye bir yer çıkıyor.

Yardım edecek misin artık.

Gerek kalmadı abi ben yaptım önce bir telefoncuya gidiyorsun sonra bi 80 TL giriyor ve sorunun çözülüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı