Xiaomi Redmi Note 9 Google Play hatası

489483

Hectopat
Her şeyi denedim ama hiçbir şekilde duzeltemedim bir yardımcı olun.
Bu arada hesabım bloklu değil telefonu sıfırladım öyle oldu hesabım şu an PC'de girebiliylm.
Bu arada hesabım bloklu değil telefonu sıfırladım öyle oldu hesabım şu an PC'de girebiliylm.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-04-14-22-10-53-046_com.google.android.gms.jpg
    Screenshot_2022-04-14-22-10-53-046_com.google.android.gms.jpg
    16,6 KB · Görüntüleme: 168
Son düzenleme:
Her şeyi denedim ama hiçbir şekilde duzeltemedim bir yardımcı olun.

Xiaomi teknik servisinde çalıştım. Hala çalışmaktayım. Lütfen tekrar bir format atın. Düzelmezse size atacağım Firmware güncellemeleri var. Onları kullanırsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tanıdığım bir arkadaşımdır. İsterseniz global ROM yükleyebilirsiniz. Global ROM'da dil değiştirme bulunur. Turkey ROM'larda sadece Türkçe bulunur. Konum içinde aynıdır.

Xiaomi Firmware Updater ilk başta Turkey yazan ROM'u yükleyin.

Note 9 olacak bu arada Redmi 9 diyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tanıdığım bir arkadaşımdır. İsterseniz global ROM yükleyebilirsiniz. Global ROM'da dil değiştirme bulunur. Turkey ROM'larda sadece Türkçe bulunur. Konum içinde aynıdır.

Mi Flash'im yok.

Abi tam talimat verir misin şimdi Mi Flash'ı indiridim sonra ne yapacağım.
Reis vallahi acayip yardımcı oldun hala aynı.

Yeni gördüm kusuruma bakma. Cihazı kabloyla PC'ye bağla. Ayarlardan Gmail hesabın varsa çıkış yap. Cihazda şifre varsa hepsini sil. SIM kart, SD kart vs. varsa çıkart. Sonra cihazı kapat. Ses azaltma+Power basılı tut. Recovery yazınca Power'ı bırak.

Geri
Yukarı