Xiaomi Redmi Note 9 güncelleme almıyor

Samikaya

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim telefonum(Note 9 128 GB) Android 11 güncellemesi hâlâ almadı.
Arkadaşımın telefonu (Note 8 Pro) güncelleme aldı ama Note 8 Pro liste de yer almıyordu.
Sorun ne olabilir?
Ayrıca telefonumun MIUI 12.5'i de almadı.

Screenshot_2021-07-23-11-24-39-573_com.android.settings.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Custom ROM yüklediysen otomatik güncelleme gelmez Android 11'i kendin TWRP ile yüklemelisin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim telefonum(Note 9 128 GB) Android 11 güncellemesi hâlâ almadı.
Arkadaşımın telefonu (Note 8 Pro) güncelleme aldı ama Note 8 Pro liste de yer almıyordu.
Sorun ne olabilir?
Ayrıca telefonumun MIUI 12.5'i de almadı.

Eki Görüntüle 1115826
Bende de Mi 9T var ancak bana da gelmedi. Xiaomi güncelleme konusunda bana göre sınıfta kaldı. Millet Android 12'ye geçerken biz daha 11'e geçemiyoruz.

Redmi Note 9s'e güncelleme gelmişti. Size de büyük ihtimal çok yakında gelir. Neden Note 8 Pro'ya Note 9'dan önce geldi? Cidden çok saçma.

Xiaomi listelerde ekleme/çıkarma yapabiliyor,normal. Sorunuza gelecek olursak, Xiaomi güncelleme konusunda garip bir politika izliyor. Mesela atıyorum X cihazı için güncelleme 1 ay sonra dağıtıma başlanacak diyor, güncelleme 4-5 ay sonra geliyor. Tabii ilk önce Çin romunda ki cihazlar güncelleniyor. Daha sonra ise Global romlara geliyor. Aslında beklemenizin temel sebebi Çinde ki cihazların önce güncellenmesi. Kısacası beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok.

Bende de Redmi Note 9 var, geçen ayın 17'sinde geldi Android 11 güncellemesi. Sizde bir anormallik var gibi. ROM'unuz Global mi, EEA mı Türkiye mi?

Geri
Yukarı