Xiaomi Redmi Note 9 nasıl hızlandırılır?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar MIUI sürümü 12.5.5 ve ben bunu yükseltmek istiyorum. Telefon yavaşlamaya başladı bunu nasıl güçlendirebilirim? ROM yapılıyormuş sanırım o tam olarak ne, zararı var mı?

ROM'u kendi başınıza atmanızı tavsiye etmem bilgi sahibi değilseniz. Cihaz elinizde kalır bir de masraf yaparsınız üstüne.

Telefonu uzun zamandır sıfırlamadıysanız verileri yedekleyip sıfırlayabilir yine yavaş gelirse o zaman ROM tarzı işlere girişebilirsiniz fakat bunu yaptığınızda cihazınızın garanti dışı kalacağını da bilmeniz gerekiyor.

Ben Note 8 Pro kullanıyorum benim şu an MIUI Global 12.5.8? Orası garip birde ROM atmak telefonu hem garanti dışı bırakıyor hem çok sıkıntılı bir şey bence orjinal ROM'u bozmayın.

Telefona ROM atacağım diye telefon hard brick olabilir dikkat etmek gerekiyor ha çok atmak istiyorsan telegram gruplarına gir oradan sana yardımcı olurlar.

ROM'u kendi başınıza atmanızı tavsiye etmem bilgi sahibi değilseniz. Cihaz elinizde kalır bir de masraf yaparsınız üstüne.

Telefonu uzun zamandır sıfırlamadıysanız verileri yedekleyip sıfırlayabilir yine yavaş gelirse o zaman ROM tarzı işlere girişebilirsiniz fakat bunu yaptığınızda cihazınızın garanti dışı kalacağını da bilmeniz gerekiyor.
Bilmiyorum ozaman yapmayayım. Hocam sıfırlamak isterim ama telefonda çok fotoğraf var. 5000 fotoğraf var ve 80gb dolu. Nereye yedekleyeceğim bu fotoğrafları nasıl temizleyeceğim fikrim yok. Bilgisayardan yapılır mı?

Bilmiyorum o zaman yapmayayım. Hocam sıfırlamak isterim ama telefonda çok fotoğraf var. 5000 fotoğraf var ve 80GB dolu. Nereye yedekleyeceğim bu fotoğrafları nasıl temizleyeceğim fikrim yok. Bilgisayardan yapılır mı?

Google Fotoğraflar öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı