Xiaomi Redmi Note 9 Pro dokunmatik kendi kendine basıyor

specigs

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 cihazını aldım. 2 haftadır kullanıyorum. Başıma şöyle bir şey geldi. Kulaklık takılıyken ekran kendi kendine basmaya başladı, ses yükseltip kıstı falan. Kulaklıksız yaptığını görmedim daha. Bu arada kulaklık iPhone kulaklığı ondan dolayı mı oldu bilmiyorum. Ya da donanımsal hatta yazılımsal bir problem mi bilmiyorum. Teknik servisine götürmeyi düşünüyorum. Başına daha önce böyle bir problem gelen varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 cihazını aldım. 2 haftadır kullanıyorum. Başıma şöyle bir şey geldi. Kulaklık takılıyken ekran kendi kendine basmaya başladı, ses yükseltip kıstı falan. Kulaklıksız yaptığını görmedim daha. Bu arada kulaklık iPhone kulaklığı ondan dolayı mı oldu bilmiyorum. Ya da donanımsal hatta yazılımsal bir problem mi bilmiyorum. Teknik servisine götürmeyi düşünüyorum. Başına daha önce böyle bir problem gelen varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Bende aynı sorunu yaşıyordum sonra kendiliğinden çözüldü.

Bende de aynı durum vardı Oppo A5 2020 kulaklığı kullanıyordum, ancak son 3 haftadır dokunmatik kendi kendine basıyor ve bazen klavyede tuşlara basamıyorum, ekranı kapatıp açınca düzeliyor canımı maya başladı açıkcası.

Son düzenleme:
G.

GM 5 Plus D'de de bu oluyordu kulaklıktan dolayı problem o telefonun kulaklığını hangi telefona taksam o telefonda aynı problem oluyor IPhone'de de denedim aynı.

Geri
Yukarı