Xiaomi Redmi Note 9 Pro güncellemeler geç geliyor

azizgunay89

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 5 aydır Xiaomi Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Telefonda bir sorun yok ama telefonu aynı gün aynı mağazadan aldığım arkadaşa güncellemeler benden çok önce geliyor. Hadi onu geçtim, 3 gün önce iş yerimden bir abimiz aldı aynı telefondan. Adama MIUI 12.04 güncellemesi geldi dün, ben de hala 12.02. Tamam aralarında bir fark yoktur, güncelleme gelmese de anlarım ama bir sorun mu var acaba cihazımda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben 5 aydır Xiaomi Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Telefonda bir sorun yok ama telefonu aynı gün aynı mağazadan aldığım arkadaşa güncellemeler benden çok önce geliyor. Hadi onu geçtim, 3 gün önce iş yerimden bir abimiz aldı aynı telefondan. Adama MIUI 12.04 güncellemesi geldi dün, ben de hala 12.02. Tamam aralarında bir fark yoktur, güncelleme gelmese de anlarım ama bir sorun mu var acaba cihazımda?

Zannetmiyorum. Parça parça geliyordur. Windows Update'lerde öyle.

Herkese aynı anda gelmiyor sanırım, ama emin değilim. Bende Redmi Note 8 var, bana da dün gece 12.0.4 geldi.

Bana MIUI 12 geldi, daha sonra Redmi Note 9 olan arkadaşıma geldi. Xiaomi biraz böyle galiba :).

Çok değişik bir güncelleme sırası var bu adamların sanırım benden 5 ay sonra ürünü alan birine gelip bana gelmemesi çok ilginç :D
Senden önce veya sonra almasıyla bir alakası yok. Tamamen sistemsel bir şey bu. Herkese aynı anda gelmiyordur. Sunucularda yoğunluk olmasın diye.

Anladım hocam hiç bu açıdan düşünmemiştim bakın misal bu şekilde mağaza görevlisi bile bir açıklama yapmadı sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı