Xiaomi Redmi Note 9 Pro kendi kendine açılıp kapanıyor

BioCan

Femtopat
Daha fazla  
Redmi Note 9 Pro cihazımda Magisk vardı ve bankacılık uygulamalarına girmeye çalıştığımda root u tespit ettikleri için ben de giremiyordum. Sonra YouTube'da bir video gördüm Magisk'in uygulamasından hallediyordu Magisk'in uygulamasına girdiğimde bir tuş çıktı bastım ve bir şey yükledi sonra yeniden başlatma tuşuna bastım. Sonrasında kendi kendine Redmi yazısı gelip kapanmaya başladı durmadan ben de stock ROM yüklersem geçer diye düşündüm fakat ROM'u kurduktan sonra daha beter oldu ve hu sefer daha da hızlı açılıp kapanmaya başladı ve hiçbir şekile Fastboot moduna alamıyorum bu konuyu nasıl çözebilirim bana yardım edebilecek var mı?

Rom' u güncelleme şeklinde kurmadın dimi ?

Her magiks modülü her işlemci ile uyumlu değil çökmelere karşı "Magisk bootlop Saver" modülünü kur öncelikle magiks ile uğraşıyorsan bu cihazın döngüye girmesini engelliyor yani anormal durumda modulü devre dışı bırakıyor.

Rom olarak eski sürümleri kurmayı denermisin.

Son düzenleme:
Redmi Note 9 Pro cihazımda Magisk vardı ve bankacılık uygulamalarına girmeye çalıştığımda root u tespit ettikleri için ben de giremiyordum. Sonra YouTube'da bir video gördüm Magisk'in uygulamasından hallediyordu Magisk'in uygulamasına girdiğimde bir tuş çıktı bastım ve bir şey yükledi sonra yeniden başlatma tuşuna bastım. Sonrasında kendi kendine Redmi yazısı gelip kapanmaya başladı durmadan ben de stock ROM yüklersem geçer diye düşündüm fakat ROM'u kurduktan sonra daha beter oldu ve hu sefer daha da hızlı açılıp kapanmaya başladı ve hiçbir şekile Fastboot moduna alamıyorum bu konuyu nasıl çözebilirim bana yardım edebilecek var mı?

Telefon açıkken ABD reboot Fastboot yazarsan ulaşabilirsin.

ROM'u güncelleme şeklinde kurmadın değil mi?

Her magiks modülü her işlemci ile uyumlu değil çöklemelere karşı "Magisk bootlop Saver" modülünü kur öncelikle magiks ile uğraşıyorsan bu cihazın döngüye girmesini engelliyor yani anormal durumda modulü devre dışı bırakıyor.

ROM olarak eski sürümleri kurmayı dener misin?

O konulardan çok fazla anlamıyorum büyük ihtimal hatalı bir kurulum yaptım fakat telefon çok hızlı kapanıp açılıyor Fastboot moduna alamıyorum bile

Geri
Yukarı