Xiaomi Redmi Note 9 Pro kulaklık sorunu

haruntuna00

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kulaklığı takıyorum takmamış gözüküyor ses hoparlörden geliyor çıkardığımda ise takılı gözüküyor ve ses gelmiyor. Telefonu yeniden başlattığımda sorun çözülüyor fakat hep oluyor.

Arkadaşlar kulaklığı takıyorum takmamış gözüküyor ses hoparlörden geliyor çıkardığımda ise takılı gözüküyor ve ses gelmiyor. Telefonu yeniden başlattığımda sorun çözülüyor fakat hep oluyor.
Sorunu düzeltebildin mi? Aynı sorunu bende yasiyorum daha bugün aldım telefonu indirilmesi gerekenleri indirdim tam oyun oynayacaktim kulakligi taktim calismadi.

Sorunu düzeltebildin mi? Aynı sorunu bende yasiyorum daha bugün aldım telefonu indirilmesi gerekenleri indirdim tam oyun oynayacaktim kulakligi taktim calismadi.
Yani şu an öyle bir derdim yok çünkü kulaklığı kırdım ama sen sen ol A-101'den 15 TL'ye kulaklık alıp takmayı deneme. Alacaksan 200 TL'ye al bir ömür kullan. 50 TL'lik kablosu temassızlık yapan bir Bluetooth'lu kulaklığım var onu kullanıyorum şuanlık hem bu konudaki sorunu hem de Bluetooth ile ilgili bir sorun yaşamadım. Bu arada kulaklığın nasıl bir şey? Çakma veya ucuz mu?

Yani şu an öyle bir derdim yok çünkü kulaklığı kırdım ama sen sen ol A-101'den 15 TL'ye kulaklık alıp takmayı deneme. Alacaksan 200 TL'ye al bir ömür kullan. 50 TL'lik kablosu temassızlık yapan bir Bluetooth'lu kulaklığım var onu kullanıyorum şuanlık hem bu konudaki sorunu hem de Bluetooth ile ilgili bir sorun yaşamadım. Bu arada kulaklığın nasıl bir şey? Çakma veya ucuz mu?

Aynı sorundan bende de var kulaklığım ucuz falan da değil 100 liralık sağlam JBL kulaklığı.
Takınca kulaklığı sesi hoparlör e veriyor yazılımsal bir hata mı yoksa telefon damı sorun vardır.

Aynı sorun bende de var. Telefonum Redmi Note 9s. Bilgisayara takıyorum, kulaklığı çalışıyor ama telefon algılamıyor. Daha önce algılıyordu, yeni bozuldu... Her ay başka bir sorun çıkıyor telefonda. Pişman olmuş gibiyim. Güncellemelerle sorunları düzeltiyorlar ama beta sürüm telefon almış gibiyiz.

Aynı sorun bende de var. Alalı bir ay oldu. Kafayı yiyeceğim. Takıyorum, algılamıyor. Çıkartınca kulaklık simgesi çıkıyor. Çözüm bulamadım.

Geri
Yukarı