Xiaomi Redmi Note 9 Pro şarj esnasında kopukluklar

Hocam arayüz reklamları çok sinir bozucu ya

Sorununuz çözüldü mü? Telefonum 2-3 haftalık bende de aynısı olmaya başladı.
Şu an yok bende, kendiliğinden düzeldi, ama yine de garantisi bitmeden bir kez gödereceğim.

Aynı sorun bende de mevcut. Sanırım Note 9 Pro'ların kronıik sorunu bu.

Aynı sorun bende de mevcut. Sanırım Note 9 Pro'ların kronıik sorunu bu.
Olabilir, garantiye yollamayı düşünüyor musunuz? Gönderirseniz sonucu söyler misiniz?

Olabilir, garantiye yollamayı düşünüyor musunuz? Gönderirseniz sonucu söyler misiniz?
Hayır benim için bir sorun teşkil etmiyor başka bir nedenden dolayı yollarsam şarj problemini de belirtirim servise.
Sonucu da söylerim tabii ki.

Arayüz reklamlarını her uygulamanın(dosya yöneticisi veya mi video gibi) kendi ayarlarından kapatabilirsiniz. Ayarlarına girip reklamları gösteri veya öneriler butonunu kapatırsanız sorun çözülecektir.

Bende Pro 9 kullanicisiyim 24 şubat'ta aldıgim günden beri şarj kesiliyor. 1 kere şarj etmeme rağmen pil performans bölümünden yaptığım kontrolde bazen 4 bazen 2 bazen 6 kez sar olmuş görünüyor garantiye gönderdim şarj yuvası arızali değişim yapıldı denilmiş telefon 10 gündür elimde pil performanstan bakiyorum yine aynı sorun 0 diyor 1 kere şarj ediyorum yine 4-5.... Gibi sonuçlar çıkıyor.
Pil dayanıklılığında bir problem yok,yetkili servisi aradım aynı sorun devam ediyor die geri gonderin dediler,,2.kez yapılıp sorun devam ettiğindemi yeni telefon taleb edebiliyoruz nasıl bir yol izlemeliyim arkadaşlar

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-08-12-21-41-56-234_com.miui.securitycenter.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Bu telefonun kronik bir problemi sanırım bu. Bende kendiliğinden düzeldi ama pek güven vermiyor açıkçası. Bize durumunuzu sürekli bildirirseniz belki başka arkadaşlarda yardımcı olabiliriz.

Bu telefonun kronik bir problemi sanırım bu. Bende kendiliğinden düzeldi ama pek güven vermiyor açıkçası. Bize durumunuzu sürekli bildirirseniz belki başka arkadaşlarda yardımcı olabiliriz.
Merhabalar tekrardan,son 3 şarjı sürekli takip ettim,kesinti olmuyor,öncede söylediğim gibi pil bölümü kontrollerinde 1 kez sarj etmeme rağmen 3,4,2.... Gibi şarj edilme sayısı çıkıyor.mi musteri hizmetlerini aradım,şarj etme süresi ve şarj dayanikliliginda herhangi bir problem yoksa optimasyon yazılımsal bir hata olduğu buda zamanla duzelecegi söylendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…