Xiaomi Redmi Note 9 Pro yüz tanıma çalışmıyor

Dostum aynı cihazı kullanmaktayım herhangi bir sorun yaşamadım. Yüz tanıma profilini sıfırlayın baştan oluşturun. Fotoğrafı çekerken aydınlık ortamda çekerseniz sizin için iyi olabilir çünkü karanlık bir ortamda profil oluşturduğunuz zaman aydınlık alanda kamera sizi doğrulayamıyor olabilir. Ben genelde maskeyle dolaştığım için cihaz beni tanıyamıyor. 😀

Dostum aynı cihazı kullanmaktayım herhangi bir sorun yaşamadım. Yüz tanıma profilini sıfırlayın baştan oluşturun. Fotoğrafı çekerken aydınlık ortamda çekerseniz sizin için iyi olabilir çünkü karanlık bir ortamda profil oluşturduğunuz zaman aydınlık alanda kamera sizi doğrulayamıyor olabilir. Ben genelde maskeyle dolaştığım için cihaz beni tanıyamıyor. 😀
Yok normal telefonu yüzüme karşı yaklaştırdığımda çalışıyor. Ancak mesela kilit ekranındayım telefonu yüzüme tutuyorum bazen telefon hiç tepki vermiyor. Bi surat ifadesi çıkıyor öyle bakışıyoruz telefonla.

Mevcut yüz verilerini silip aydınlık bir ortamda düzgün bir açıyla tekrar kaydetmeyi deneyin. Sorun muhtemelen yazılımsaldır.

Geri
Yukarı