Xiaomi Redmi Note 9S 128 GB alınır mı?

Bütçe
3000+-200
Her mesajıma yaz diyen yok zaten, cevapsız bırakma.

Bkz. Xiaomi Redmi Note 8 Pro vs Oppo Realme 7

Sonra başka konulara gelip sürekli aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz.
Kayıt olduğunuzdan beri tüm konuları Realme 7'yi savunmak için işgal ettiniz bu bariz şekilde görünüyor. 2-3 aylık konuları hortlatıp Realme 7 hepsinden daha iyi dediğiniz bile oldu.

Daha fazla uğraşmak zorunda değilim, bu size son mesajım. Göz ardı listemin derinliklerinde bir yer kazandınız zaten.

2-3 aylık konuları hortlatıp Realme 7 hepsinden daha iyi dediğiniz bile oldu.
2-3 aylık konuları hortlatan ben değildim.

Kayıt olduğunuzdan beri tüm konuları Realme 7'yi savunmak için işgal ettiniz bu bariz şekilde görünüyor. 2-3 aylık konuları hortlatıp Realme 7 hepsinden daha iyi dediğiniz bile oldu.
Evet, kabul ediyorum, geldiğimden beri sizin Xiaomi önermenize engel oluyorum. Demek ki o cihazlar arasından en iyisi Realme 7.
Daha fazla uğraşmak zorunda değilim, bu size son mesajım. Göz ardı listemin derinliklerinde bir yer kazandınız zaten.
En iyisi olur.

Bir tane bile mantıklı cevap yazsanız sizi ciddiye alabilirdik ama maalesef sizi hiç ciddiye alamıyorum siz zaten birini isteseniz de ciddiye alamazsınız.
Okumadan cevaplıyorsunuz sıkışınca kaynak verdim diyorsunuz.

Geri
Yukarı