Xiaomi Redmi Note 9S "numara kaydedilemedi" hatası

DnzCgn

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem 1:
İ5 13400F / ZOTAC GeForce RTX 4060 Ti TWIN EDGE 8GB / GIGABYTE H610M H V2 / GSKILL 8GB RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz x 2 / Crucial 1TB P3 Plus (5000/3500) / RAMPAGE CARİSHMA MESH
Sistem 2(G911)
İ7 11800H / RTX 3060 / Kioxia Exceria G2 1TB / Crucial 16 GB 3200 MHz DDR4 CT16G4SFRA32A / Windows 11 Home Single Language
Meslek
Junior Dev.
Merhabalar bende Xiaomi Redmi Note 9S var ve ben numara kaydetmeye çalıştığımda numara kaydedilmedi diyor. Nasıl çözebilirim acaba?

Ben de Note 10 Pro'da aynı sorunla karşılaşmıştım. Sanırım telefon değişikliği yaptın.
SIM kartın rehberi dolmuş olabilir (Genelde rehber aktarılırken kolaylık olsun diye SIM karta aktarılıyor.). Kaydetme seçeneğinde SIM yazan yere tıklayıp başka bir seçeneği denersen sorunun çözülür diye düşünüyorum.

Bende maile kaydedince düzelmişti.

Bende maile kaydetme çıkmıyor.

SIM kartın rehberi dolmuş olabilir (genelde rehber aktarılırken kolaylık olsun diye SIM karta aktarılıyor.). Kaydetme seçeneğinde SIM yazan yere tıklayıp başka bir seçeneği denersen sorunun çözülür diye düşünüyorum.

Yazmıyor nasıl maile kaydedeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum kişi ekleye basınca Ad yazan kısmın üstünde "ŞURAYA KAYDET" diye bir bölüm var ve yeşil renkte SIM yazıyordur. O SIM yazan yere tıkla. Diğer seçenekler gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı