Xiaomi Redmi Note 9 vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Neden başka cihazların önerilmesini istemiyorsunuz? Note 8-9 ile aynı fiyat bandında, hatta çok daha ucuza alınacak telefonlar var. Eğer zaruri bir durumunuz yok ise detaylı karşılaştırma videolarını izlemenizi öneririm.

İkisi arasından Note 8 Pro, başka cihaz önermeyin demişsiniz ama ben Realme 7 öneririm. Bu demiş olduğunuz cihazlardan çok daha iyi.

Neden başka cihazların önerilmesini istemiyorsunuz? Note 8-9 ile aynı fiyat bandında, hatta çok daha ucuza alınacak telefonlar var. Eğer zaruri bir durumunuz yok ise detaylı karşılaştırma videolarını izlemenizi öneririm.

Realme 7'yi pek beğenmedim peki Realme 7 yerine Note 9 s nasıl olur?

Görüntüsü pek hoşuma gitmedi. 9S'in ne gibi kronik sorunları var. Ben Note 9 ya da Note 9 s almak istiyordum görüntüsü çok hoşuma gitti. Pek oyun oynayan biri değilim söylediklerimden hangisi daha iyi.
Görüntü olarak bence iyi, zaten büyük ihtimal kılıf ile kullanacaksınız. Uzun süre kullacağınızdan dolayı iyi bir yazılıma sahip cihaz tercih etmenizi tavsiye ederim.

Ek olarak eski sürümlerinde kamerasına toz giriyor diye biliyorum.

Görüntü olarak bence iyi, zaten büyük ihtimal kılıf ile kullanacaksınız. Uzun süre kullacağınızdan dolayı iyi bir yazılıma sahip cihaz tercih etmenizi tavsiye ederim.

Ek olarak eski sürümlerinde kamerasına toz giriyor diye biliyorum.

Realme 7 pek içime sinmemişti fakat incelemeleri falan izleyince daha güzel olduğunu anladım. Fakat belirtmiş olduğum yerin farklılığı biraz sinirimi bozdu. Hiç Realme 7 kullanan tanıdığım yok, garanti sürecinde sıkıntı yaşar mıyım?

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-07_193921.png
    resim_2021-03-07_193921.png
    49,5 KB · Görüntüleme: 41
Realme 7 pek içime sinmemişti fakat incelemeleri falan izleyince daha güzel olduğunu anladım. Fakat belirtmiş olduğum yerin farklılığı biraz sinirimi bozdu. Hiç Realme 7 kullanan tanıdığım yok, garanti sürecinde sıkıntı yaşar mıyım?
Çoğu kişi o kısımları beğenir aslında, kılıf ile kullanırsanız sorun olmayacaktır. Şikayetvar sitesine bakarsanız Realme'nin iyi bir garantiye sahip olduğunu görebilirsiniz.

Xiaomi Note 9S kronik sorunlu bir cihaz.
Kronik sorunlu falan değil, bilmeden konuşmamanızı tavsiye ederim. Yakınımda var ve yağ gibi telefon, hiç sorun yaşamadı. Dediğiniz kameraya toz kaçma 9 Pro'da var.

Büyük ihtimalle Realme 7 alacağım. Note 8 Pro ile aralarında ne gibi farklar var?
İki telefon da başınızı ağrıtır, X3 NFC alın.

Büyük ihtimalle Realme 7 alacağım. Note 8 Pro ile aralarında ne gibi farklar var.
Bana göre en büyük fark olarak yazılım var, Xiaomi her ne kadar kağıt üzerinde iyi gözüksede yazılım olmadıktan sonra hiçbir anlamı kalmıyor. Realme 7'de 90 Hz bir ekran, 30W hızlı şarj ve güzel bir yazılım bulunuyor.
Kronik sorunlu falan değil, bilmeden konuşmamanızı tavsiye ederim. Yakınımda var ve yağ gibi telefon, hiç sorun yaşamadı. Dediğiniz kameraya toz kaçma 9 Pro'da var.

Bazılarında yazılım ile düzelmiş ve bilmeden konuştuğum yok.

Havalı kullanıcı cihazı kullanıyordu, kameraya toz kaçıyor.

Geri
Yukarı