Xiaomi Redmi Note7 vs. Xiaomi Mi8 Lite vs. Huawei P20 Lite

Merhaba. Bu üç telefondan hangisini tercih etmeliyim? Fazla oyun oynayan birisiyim ve telefonun kamerasının iyi olmasını istiyorum. Bu fiyatlarda farklı modeller önerebilirsiniz. Telefonu neredeyse 4-5 sene kullanmayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

P20 Lite Performans açısından ikisinin de gerisinde kalıyor, Redmi Note 7 Mi 8 Lite modeline göre daha sağlam (ve daha ağır), arka kamerası daha başarılı, bataryası daha yüksek kapasiteli, şarj soket versiyonu olarak da önde ve 3.5mm jack girişi bulunuyor; yani Redmi Note 7'yi tercih edin.

Oyun önemliyse bütçe artırıp Honor Play almak her koşulda daha mantıklı.

Xiaomi Mi 8 Lite ile Redmi Note 7 aynı işlemci kullanıyorlar aynı performans veriyorlar.

Kamera birazdaha önemli ise Xiaomi Mi 8 Lite eğer pil performans önemli ise Redmi Note 7 alınabilir ama kamera konusunda Redmi Note 7 yeterli.

Kamera açısından Note 7 daha başarılı. Pil konusunda da öyle. Tasarım olarak (bence) Mi 8 Lite daha iyi. Note 7 diğer seçeneklere göre daha iyi duruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı