Xiaomi Mi 8 vs. Huawei Mate 20 Lite

tunacan99

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Yeni telefon alacağım fakat bu ikisi arasında kaldım. Özellikleri birbirine çok yakın, yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum fakat bir sonuca varamadım. Sizce hangisini almalıyım? Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kağıt üstünde kamerada 8, 4 MP gibi farklar olsa da telefonu elinize alınca pek fark olmayacaktır bence. Mi 8 tercih ederim ben de tabii ki İthalatçı garantili değil ise. Xiaomi Pocophone F1 128/6'da düşünebilirsin bence. Çok fark yok 150 TL daha ucuz ve daha fazla depolaması olduğu için önerdim.

Mi 8 kullanıcısı olarak bence mi 8' i tercih et. Epeyden de karşılaştır istersen mi 8 in daha mantıklı bir tercih olucağını görüceksin. Hiç bir şekilde üzmez seni her isteğine karşılık verebilir. Tek bir kötü yanı var bence videoda 30 FPS ve 120 FPS seçeneği var ama 60 yok ama galiba yakın zamanda gelicek. Güncellemeyle Google kamera gibi uygulamaların rootsuz kullanılabilmesi için güncelleme yayınlayacaklarınıda okumuştum. Ayrıca mi 8 in ekranı amoled mate 20 lite LCD eğer always on özelliği kullanmak istersen bunu mate 20 lite da yapamazsın. Karar senin umarım bir fikir verebilmişimdir şimdiden hayırlı olsun. 😀

Mi 8 kullanıcısı olarak bence mi 8' i tercih et. Epeyden de karşılaştır istersen mi 8 in daha mantıklı bir tercih olucağını görüceksin. Hiç bir şekilde üzmez seni her isteğine karşılık verebilir. Tek bir kötü yanı var bence videoda 30 FPS ve 120 FPS seçeneği var ama 60 yok ama galiba yakın zamanda gelicek. Güncellemeyle Google kamera gibi uygulamaların rootsuz kullanılabilmesi için güncelleme yayınlayacaklarınıda okumuştum. Ayrıca mi 8 in ekranı amoled mate 20 lite LCD eğer always on özelliği kullanmak istersen bunu mate 20 lite da yapamazsın. Karar senin umarım bir fikir verebilmişimdir şimdiden hayırlı olsun. 😀
Bende Mi 8 almak istiyorum fakat hiçbir teknosa da bulamadım bi elime alıp bakma şansım olmadı ama yinede teşekkür ederim.

Bende Mi 8 almak istiyorum fakat hiçbir teknosa da bulamadım bi elime alıp bakma şansım olmadı ama yinede teşekkür ederim.
Hocam bakmanıza gerek yok youtube'da videoları var bakabilirsiniz efsane telefon.

Garantisi falan nası oluyo onun hakkında bilgi bulamadım.
Hocam telefonun garantisi, üretici yani XIOAMI Global tarafından sağlanıyor ama isterseniz, İstanbul'da ki XIOAMI MI STORE gidebilirsiniz. orada Mİ8 vardır eğer fiyatı size uygun olursa oradan deneyerek almanız daha iyi olur ayrıca bütün ürettikleri ürünleride görmüş olursunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı