Xiaomi root sonrası güncelleme alır mı?

Xawerd

Hectopat
Cihazım Xiaomi Mi A1 ve cihazımda PUBG'yi klavye mouse ile oynamam için, aslında mouse imlecini ekrana gömebilmem için root gerekiyor. Root kingroot, vb. uygulamalar ile maalesef atılamıyor bu cihaza. O sebeple telefoncuya root attıracağım. Asıl sorum root attıktan sonra telefon güncelleme alır mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unlock edilecektir. Edildikten sonra root atmanız gerekiyor. Ancak bence yapmayın çünkü her güncelleme olduğunda tekrar tekrar uğraşacaksınız. Bir oyun için bunu yapmaya değmez. Bilgisayara PUBG Mobile çıktı. Oradan oynayabilirsiniz.

Unlock edilecektir. Edildikten sonra root atmanız gerekiyor. Ancak bence yapmayın çünkü her güncelleme olduğunda tekrar tekrar uğraşacaksınız. Bir oyun için bunu yapmaya değmez. Bilgisayara PUBG Mobile çıktı. Oradan oynayabilirsiniz.
PC emulatöründe çok fazla kasıyor ve 140 tl verip bluetooth klavye mouse aldım boşa almış olmak istemiyorum ve yazın şehir dışında klavye mouse ile oynamak istediğim için yaptırmayı düşünüyorum.

Öncelikle cihazın 3 gün kalması saçmalık. 1 saat sürmeyecek iştir bootloader kilidini açmak. Kilit açıldıktan sonra root yapılacak.
Ayrıca telefonda PUBG'yi klavye ve mouse ile oynamak mantıklı birşey değil. Çünkü farenin sol düğmesine basılı tutup hem dönüş yapıp hem ateş etmek oldukça zor. Ben denedim klavye ve mouse takarak oynamayı. Telefona klavye ve mouse takmadan oynamak daha kolay. Bilgisayardaki gibi olacak sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Kontrol etmek oldukça güç.
Tavsiyem cihazı root yapmayın. Çünkü PUBG'yi oynayamayacaksınız ve pişman olursunuz.

Öncelikle cihazın 3 gün kalması saçmalık. 1 saat sürmeyecek iştir bootloader kilidini açmak. Kilit açıldıktan sonra root yapılacak.
Ayrıca telefonda PUBG'yi klavye ve mouse ile oynamak mantıklı birşey değil. Çünkü farenin sol düğmesine basılı tutup hem dönüş yapıp hem ateş etmek oldukça zor. Ben denedim klavye ve mouse takarak oynamayı. Telefona klavye ve mouse takmadan oynamak daha kolay. Bilgisayardaki gibi olacak sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Kontrol etmek oldukça güç.
Tavsiyem cihazı root yapmayın. Çünkü PUBG'yi oynayamayacaksınız ve pişman olursunuz.
Bilgilendirmiş olayım seni octopus uygulaması ile rootlu bir telefona sahipsen mouse imlecini ekrana gömerek basılı tutmana gerek kalmadan bilgisayardakiyle aynı şekilde oynayabilirsin zaten rootdaki amacım da bu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı