Xiaomi sitesinden alınan telefon ne zaman gelir?

VenqueX

Hectopat
Daha fazla  
"Xiaomi - Xiaomi Turkey" adresinden yani kendi sitesinden telefon siparişi verdim fakat 1 gündür hiçbir hareket yok. Stok olmasa satmazlar peki Xiaomi resmi Türkiye satış sitesinden sipariş edilen telefon ne zaman gelir? Satın almış olan varsa yazarsa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Xiaomi - Xiaomi Turkey" adresinden yani kendi sitesinden telefon siparişi verdim fakat 1 gündür hiçbir hareket yok. Stok olmasa satmazlar peki Xiaomi resmi Türkiye satış sitesinden sipariş edilen telefon ne zaman gelir? Satın almış olan varsa yazarsa çok iyi olur.

Benim aldığım POCO X3 ertesi gün geldi.

Dün mesai saatlerinden sonra mı sipariş verdin? Bugün zaten tatil, bugün çalışmayacaklardır. Büyük ihtimalle 20 Mayıs günü kargoya verirler.
18 inde sipariş vermişim.
Dün mesai saatlerinden sonra mı sipariş verdin? Bugün zaten tatil, bugün çalışmayacaklardır. Büyük ihtimalle 20 Mayıs günü kargoya verirler.
Dün kargoyla ilgili bir mesaj geldi ama o mu değil mi bilmiyorum başka da şuan bir şey sipariş vermediğime göre odur herhalde. Xiaomi'nin sitesinde çünkü hâlâ ödeme yapıldı aşamasında duruyor.
Benim aldığım POCO X3 ertesi gün geldi.
Dora iletişim diye bi yerden mi yolladılar?

18'inde sipariş vermişim.

Dün kargoyla ilgili bir mesaj geldi ama o mu değil mi bilmiyorum başka da şu an bir şey sipariş vermediğime göre odur herhalde. Xiaomi'nin sitesinde çünkü hâlâ ödeme yapıldı aşamasında duruyor.

Dora iletişim diye bir yerden mi yolladılar?

O kadar bakmadım ancak kendi sitesinden aldım.

Geri
Yukarı