Xiaomi stick 4K alınır mı?

elroNNd

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Inno3D RTX 3060 12GB, Ryzen 5 5600, Asus PRIME B550M-A Wi-Fi II Anakart, Crucial Ballistix 2x8 GB 3200 MHz DDR4 Cl16 RAM, GameGaraj Aquarius Kasa, DarkFlash 650W +80 Bronze PSU.
Meslek
Öğrenci
Evimizdeki 3. televizyonun hiremco uydu alıcısı 6. yılın ardından bozulduğu için yeni uydu almaya karar verdik. Aslında babam 1200 TL kadar bütçeye bile çıkmayacaktı 500 TL bir uydu alıp geçecekti fakat ben Mi Stick'i önerdim. Bir baktı hoşuna da gitti eğer kronik sorunu vs. yoksa alırız dedi. APK olarak bazı uygulamaların kurulabilmesi de ekstra bir artı :D

İlk başta Mi Stick'in 1080 ve 4K versiyonu arasındaki fark sadece çözünürlük sanmıştım ama 1 GB RAM farkı ve Android sürümü farkı da varmış. 1080p ile arasında çok fiyat farkı olmadığı için bunu almak daha mantıklı diye düşünüyorum.

Alınır mı? Bir kronik sorunu falan var mı? Normal TV kanalları izlerken hangi uygulamaları kullanmalıyım? Uzun kullanan arkadaşlar problem yaşadı mı?
Özellikle internette kumandası hemen bozuldu, 1 yılın ardından problem yaşamaya başladım gibi bir ton şikayet okudum. Daha iyi bir alternatifiniz varsa 1300-1400 TL'yi geçmeyecek şekilde önerirseniz sevinirim.

Bu arada aralıksız maksimum 2-3 saat kullanılır gün boyu kullanılacak bir cihaz değil sadece maç olan günler bir tık uzun kullanılabilir. Bu kullanım sürelerinde fazla ısınma yapar mı?

Televizyonunuzu akıllı yapan muhteşem bir şey. Bir de IPTV alacaksanız çok iyi olur maç izlerken. Oradan normal TV kanallarını canlı izleyebilirsiniz. Kullanıyorum. Gayet memnunum.

Televizyonunuzu akıllı yapan muhteşem bir şey. Bir de IPTV alacaksanız çok iyi olur maç izlerken. Oradan normal TV kanallarını canlı izleyebilirsiniz. Kullanıyorum. Gayet memnunum.

Teşekkürler. Daha çok tod ve 1 yıllık üyelik bitince malum APK uygulamalarla yetinicez :D
Peki ısınma ve ısınmadan kaynaklı donma sorunu yaşadınız mı? Ayrıca 1080p modelini mi 4K modelini mi kullanıyorsunuz?

Teşekkürler. Daha çok tod ve 1 yıllık üyelik bitince malum APK uygulamalarla yetinicez :D
Peki ısınma ve ısınmadan kaynaklı donma sorunu yaşadınız mı? Ayrıca 1080p modelini mi 4K modelini mi kullanıyorsunuz?

4K modelini kullanıyorum. Isınma veya donma problemi ile henüz karşılaşmadım. Fiyat farkına göre 4K modelini almanızı tercih ederim.

4K modelini kullanıyorum. Isınma veya donma problemi ile henüz karşılaşmadım. Fiyat farkına göre 4K modelini almanızı tercih ederim.

Cevaplar için sağ olun. 4K modeli ile 1080p modeli arasında 100TL'lik bir fark var 4K modelini alacağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı