Xiaomi Mi Stick alınır mı?

Aldıktan sonra hızlı şarj adaptörü lazım bende var kendi adaptörüyle takınca durduk yere kapanıyor hızlı şarj adaptörü ile sorun yok ona göre alın bence alınır.

Bende var, piyasasını bilmiyorum fakat yüksek beklentinizin olmaması gerekiyor. Bildiğim kadarıyla tarayıcı kurulmuyordu.

APK yüklerse kurar ben kurmuştum.

Aldıktan sonra hızlı şarj adaptörü lazım bende var kendi adaptörüyle takınca durduk yere kapanıyor hızlı şarj adaptörü ile sorun yok ona göre alın bence alınır.

APK yüklerse kurar ben kurmuştum.
Apk yüklemek için bir tarayıcı kullanıyorum ben de fakat tarayıcı çok stabil olmuyor sanki. En güzeli bilgisayardan ekran göndermek.

4k modelini kullanıyorum. Mağaza itibarıyla yeterli ve amacına uygun kullanıldığında sorunsuz bence. Tarayıcı olarak birkaç seçenek var ama maalesef chrome vb. tarayıcılar kurulamıyor. f-droid ve apk kurulumu yapılabiliyor o konuda da tercih size kalmış.

Benim odamda mevcut F/P olarak gayet alınır tarayıcı olarak Store üzerinde güzel bir taraycısı mevcut her türlü filmi vs izleyebiliyorum direkt tarayıcı üstünden.
O hariçte APK ile programlar kurulabilir.

Niyetiniz tarayıcı üzerinden dizi sitelerine erişmekse tarayıcı önbelleği yetersiz kalıp videoyu durdurabiliyor. Bu tarz stream siteleri için uygun bir tercih olacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı