Xiaomi Teknik Servis Nasıldır?

Quewer

Hectopat
Makaleler
2
Merhabalar. Ben yakında telefonumu yenilemeyi düşünüyorum ve sanırım Xiaomi'yi tercih edeceğim (Telefonu Türkiye garantili olarak alacağım). Ancak telefonun başına garanti kapsamında bir şey gelirse ilgilenirler mi onu bilemiyorum. Bu durumdan ve başka bir artısı Super AMOLED ekran olan Samsung telefonlar ile Xiaomi telefonlar arasında gidip geliyorum. Xiaomi'nin teknik servisi hakkında bir anısı veya bilgisi olan var mı? Varsa paylaşabilir mi? Teşekkürler...

Rezalettir. Mi9 t marka telefonumun ekranı süper kupa maçında kırıldı. 29 gün tamir gördü. Aldıktan sonra arka plakası elimden düştü. Yapıştırmamışlar. Ürünü tekrar onlara bırakmamı 15 gün içinde hallolacaklarını söylediler. Serviste cazgır çıkardım resmen anca aldılar anında yaptılar. Xiaomi telefon olarak Apple, Samsung gibi markaların gelirini geçti artık. Ürünleri inanılmaz kaliteli fakat Türkiye'de anlaştıkları servis firması rezalet.

Rezalettir. Mi9 t marka telefonumun ekranı süper kupa maçında kırıldı. 29 gün tamir gördü. Aldıktan sonra arka plakası elimden düştü. Yapıştırmamışlar. Ürünü tekrar onlara bırakmamı 15 gün içinde hallolacaklarını söylediler. Serviste cazgır çıkardım resmen anca aldılar anında yaptılar. Xiaomi telefon olarak Apple, Samsung gibi markaların gelirini geçti artık. Ürünleri inanılmaz kaliteli fakat Türkiye'de anlaştıkları servis firması rezalet.

Anlıyorum. Geçmiş olsun.
Bende xiaomi garantisi nasıldır merak ediyorum. Bildiğiniz üzere Samsungun garantisi her şeye kullanıcı hatası diyor

Yani diyorsunuz ki Samsung'un teknik servisi de sütten çıkma ak kaşık değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı