Xiaomi telefon MI yazısında kalıyor

Solomonn

Decapat
Yer
localhost:8080
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam dostlar elimde eskiden kalma bir yedek telefon olan Redmi Note 9 vardı, telefon kaçak sadece IMEI 2 hex diye bir IMEI gözüküyordu. Eski telefonum kırıldığı için elime aldım MIUI 13 güncellemesi yaptım fakat yaptıktan sonra kendini yeniden başlattı ve sürekli MI logosunda açılıp kapanıyor. Cihazı Fastboot moduna sokmaya çalışınca mı ekranında hızlıca açılıp kapanıyor. Çözümü bilen arkadaş var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar elimde eskiden kalma bir yedek telefon olan Redmi Note 9 vardı, telefon kaçak sadece IMEI 2 hex diye bir IMEI gözüküyordu. Eski telefonum kırıldığı için elime aldım MIUI 13 güncellemesi yaptım fakat yaptıktan sonra kendini yeniden başlattı ve sürekli MI logosunda açılıp kapanıyor. Cihazı Fastboot moduna sokmaya çalışınca mı ekranında hızlıca açılıp kapanıyor. Çözümü bilen arkadaş var mıdır?
Güç düğmesine birkaç saniye basarak cep telefonunu kapatın .
Sonrasında sesi aç ve güç tuşlarını birkaç saniye basılı tutun.
Mi logosu göründüğünde düğmeleri bırakın.
"Ses tuşlarını gezinmek ve Güç düğmesi onaylamak için kullanın."
Reboot'a basın. Telefon yeniden başlayacak. Yine açılmazsa yukarıdaki işlemleri tekrar uygulayarak bu sefer Wipe Data->Wipe All Data. (Cihazın içindeki bütün veriler silinecek.) Ardından reboot deyin.

Güç düğmesine birkaç saniye basarak cep telefonunu kapatın .
Sonrasında sesi aç ve güç tuşlarını birkaç saniye basılı tutun.
Mi logosu göründüğünde düğmeleri bırakın.
"Ses tuşlarını gezinmek ve Güç düğmesi onaylamak için kullanın."
Reboot'a basın. Telefon yeniden başlayacak. Yine açılmazsa yukarıdaki işlemleri tekrar uygulayarak bu sefer Wipe Data->Wipe All Data. (Cihazın içindeki bütün veriler silinecek.) Ardından reboot deyin.
Fastboot ve dediğiniz yere giremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı