Xiaomi telefon recovery 5.0 ekranında takılı kaldı

Yasiver

Decapat
Xiaomi Redmi Note 11 Pro telefonumda telefon recovery ekranında kalıyor. Sürekli açılıp kapanıp buraya geliyor tekrardan döngü oldu. Reboot ile yeniden başlatmayı çok kez denedim olmadı. Wipe data ile format atmayı denedim altta NV data is corrupted hatası alıyorum çözümünü bilen var mı?

Son düzenleme:
Kendi başıma yapabileceğim bir şey mi telefoncuya götürmem gerekiyor mu ? Bir de bunun hakkında bilgilendirici konu felan var ise atabilir misiniz bulamadım.
Büyük ihtimalle telefoncuya götürmeniz lazım. Yetkili hesapla ENG rom atılacak.

Çünkü mediatek işlemcilerde modem dosyası yok bu yüzden snapdragon adamdır diyoruz:) Fastboottan stock rom atılsa da büyük ihtimalle açılmayacaktır. Yine de denemek isterseniz kısa bir araştırmayla atabilirsiniz. Son çare telefoncu.

Büyük ihtimalle telefoncuya götürmeniz lazım. Yetkili hesapla eng ROM atılacak.

Çünkü MediaTek işlemcilerde modem dosyası yok bu yüzden Snapdragon adamdır diyoruz:) Fastboot'tan stock ROM atılsa da büyük ihtimalle açılmayacaktır. Yine de denemek isterseniz kısa bir araştırmayla atabilirsiniz. Son çare telefoncu.

Xioami Telefonlara Yazılım, ROM Yükleme Rehberi ✔ dediğiniz ROM atma işlemi bu sitedeki Xiaomi Fastboot ROM atma işlemi mi eğer oysa bir deneyeyim. Olmaz ise telefoncu çok maliyet çıkarır mı sizce yoksa kolay bir işlem mi?

Büyük ihtimalle telefoncuya götürmeniz lazım. Yetkili hesapla ENG rom atılacak.

Çünkü mediatek işlemcilerde modem dosyası yok bu yüzden snapdragon adamdır diyoruz:) Fastboottan stock rom atılsa da büyük ihtimalle açılmayacaktır. Yine de denemek isterseniz kısa bir araştırmayla atabilirsiniz. Son çare telefoncu.
Hocam bootloader kilidi açık olması gerek felan diyorlar da bunlar nedir her telefonda açık oluyor mu?

Son düzenleme:
Xioami Telefonlara Yazılım, ROM Yükleme Rehberi ✔ dediğiniz ROM atma işlemi bu sitedeki Xiaomi Fastboot ROM atma işlemi mi eğer oysa bir deneyeyim. Olmaz ise telefoncu çok maliyet çıkarır mı sizce yoksa kolay bir işlem mi?
Hard brickten kurtarırken de ENG rom atılıyor fiyatını bilmiyorum ama nomal bir yazılım hatasına göre fazla tutacaktır.

Güç tuşuna uzun süre basılı tutun redmi yazısının altlarında anahtar işareti çıkıyorsa bootlader kilidi açıktır.Fastboot rom kurabilirsiniz demektir. Attığınız linkteki adımları takip edip yüklemeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı