Xiaomi telefon uygulama kilidi kendi kendine kalkıyor

Hocam peki program kilitleri ekran kilitleyip açtıktan sonra da mı inaktif?

Eğer öyleyse Uygulama Kilidi ayarlarından bu seçeneklerden istediğiniz birisini seçebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1835424
İkinci seçenek aktif lakin bu olay hep olmuyo zaten dediğim gibi daha önce 2 3 kere de kalktı kendiliğinden yani 3 gün önce koydum mesela bugün yine kendiliğinden kalkmıştı.

Hocam güvenlik uygulamasının verilerini temizlemeyi de deneyebilirsiniz. Güncellemek veya güncellemeleri

Güvenlik uygulaması direkt olarak telefon uygulaması. Ayarlar'da uygulamalar bölümünde uygulama kilidi adında herhangi bir uygulama bulamadım. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleme:
İkinci seçenek aktif lakin bu olay hep olmuyo zaten dediğim gibi daha önce 2 3 kere de kalktı kendiliğinden yani 3 gün önce koydum mesela bugün yine kendiliğinden kalkmıştı.

Güvenlik uygulaması direkt olarak telefon uygulaması. Ayarlar'da uygulamalar bölümünde uygulama kilidi adında herhangi bir uygulama bulamadım. Nasıl yapabilirim?
2. Alan yap geç bence. Kafan rahat olur.

Telefonun kendi uygulaması olması bir sey degistirmez. Söylediklerimi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı