Xiaomi telefona APK yüklenmiyor

ArdayvZ26

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi forumlar. Elimde 2.el bir Xiaomi Redmi Note 9S cihaz var. 2 aydır bende. APK yüklemek istiyorum, yüklenme barı tamamlanmıyor. Herhangi bir hata da vermiyor. Farklı APK'ları farklı tarayıcılardan indirdim, bilgisayardan USB yoluyla aktardım, hatta kendi dosya yöneticisi dışında Play Store'dan APK uygulaması ile kurmayı da denedim, hiçbir yol işe yaramıyor. Bunun çözümü nedir arkadaşlar?

Ayarlar>Gizlilik ekranından bilinmeyen uygulamaları yüklemeye izin verdiniz mi?

Ayarlar>gizlilik ekranından bilinmeyen uygulamaları yüklemeye izin verdiniz mi?

Evet zaten APK yüklemeden önce telefon kendisi soruyor bunu. İzin verdim.
Arkadaşlar konuyu tekrar canlandırıyorum kusura bakmayın ama cidden bu sorun yüzünden kafayı yemek üzereyim ne yapmam lazım.

Son düzenleme:
Merhaba iyi forumlar. Elimde 2.el bir Xiaomi Redmi Note 9S cihaz var. 2 aydır bende. APK yüklemek istiyorum, yüklenme barı tamamlanmıyor. Herhangi bir hata da vermiyor. Farklı APK'ları farklı tarayıcılardan indirdim, bilgisayardan USB yoluyla aktardım, hatta kendi dosya yöneticisi dışında Play Store'dan APK uygulaması ile kurmayı da denedim, hiçbir yol işe yaramıyor. Bunun çözümü nedir arkadaşlar?

Merhaba hocam, aynı sorun bende de var sizin yaptığınızı denedim fakat çözüm bulamadım.

Evet zaten APK yüklemeden önce telefon kendisi soruyor bunu. İzin verdim.
Arkadaşlar konuyu tekrar canlandırıyorum kusura bakmayın ama cidden bu sorun yüzünden kafayı yemek üzereyim ne yapmam lazım.

Çözüm bulamadım bende bilen yok mu ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef çözüm bulamadım, çok can sıkıcı bir durum :)

Merhaba hocam, aynı sorun bende de var sizin yaptığınızı denedim fakat çözüm bulamadım.

Dostum sorunun çözümünü buldum. Tek çare format :D boşuna uğraşmışım o kadar. Format at geç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef çözüm bulamadım, çok can sıkıcı bir durum :)

Dostum sorunun çözümünü buldum. Tek çare format :D boşuna uğraşmışım o kadar. Format at geç.

Format attığında APK oyun yüklerken zarchiver uygulamasında dosya yükleyemiyorum bende gecmedi sende gectiyse formatsız bir çözüm yolu yok mu?

Arkadaşlar, kesin çözüm: xiaomi sitesinden unlock kodu isteyip, telefonu rootlayıp özel rom yükleyin. Ama bu işi bilmiyorsanız fabrika ayarlarına dönmek en mantıklısı.

Arkadaşlar, kesin çözüm: Xiaomi sitesinden unlock kodu isteyip, telefonu rootlayıp özel ROM yükleyin. Ama bu işi bilmiyorsanız fabrika ayarlarına dönmek en mantıklısı.

Ben internet Android 11 paket yükleyicisini yükledim eskisini sildim termıx ile root lazım bu işlem icin ve kendi Android sürümünüzün paket yükleyicisini yükleyin yoksa hata verir veya uğraşamam derseniz rootlayın cihazı bilgisayar varsa basit.
Rootladıktan sonra play stroden sai yi secin yükleme şekli rootlu veya zhizuku yükleyin kurun öyle olacaktır bunlar net cözümler ilki net işe yaramayabilir ama 2. si işe yarar boşuna bilgilerinizi kaybetmeyin formayla.

Merhaba iyi sosyaller. Elimde 2.el bir Xiaomi Redmi Note 9S cihaz var. 2 aydır bende. APK yüklemek istiyorum, yüklenme barı tamamlanmıyor. Herhangi bir hata da vermiyor. Farklı APK'ları farklı tarayıcılardan indirdim, bilgisayardan USB yoluyla aktardım, hatta kendi dosya yöneticisi dışında Play Store'dan APK uygulaması ile kurmayı da denedim, hiçbir yol işe yaramıyor. Bunun çözümü nedir arkadaşlar?

Bende yükleme barını biraz tamamlıyor ondan sonra ekrandan gidiyor ve yüklenmiyor.

Bende de aynısı oluyor telefonu günceledikten sonra her şey düzeldi ama senin telefona güncelleme gelmeyebilir o yüzden sai yi dene root ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı