Xiaomi telefonda en son güncelleme paketini indirme

Oğuzhan Necip Şahin

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
31
Yer
Arlong Park
Daha fazla  
Meslek
Teknoloji Yazarı
Selamlar herkese.
Redmi Note 9 Pro modelini kullanıyorum ve öncelikle şunu belirtmeliyim ki şu anda 12.0.4.0 sürümü yüklü telefonumda. Güncellemeleri denetlediğim zaman herhangi bir yeni sürüm yok en son sürümü kullanıyorum. Sağ üstte ki üçlü nokta simgesine tıkladığım zaman "en son paketi indir" diye bir seçenek çıkıyor ve ona bastığımda 2.3 GB'lık sürümü indirdi ama sürüm kodu yine aynı 12.0.4.0. Güncellemeyi yaptıktan sonra tekrar aynı yere girdim ve yine en son paketi indir diyor. Buna bastığım zaman tam olarak ne indiriyor yeni bir sürümümü mü yoksa mevcut sürümün başka güncelleme dosyasını mı? En son sürümü indirme diye bir şey varsa neden güncellemeleri denetle dediğim zaman en son sürümü kullanıyorsunuz diyor. Oraya basıp en son paketi indirmeli miyim? Bunu bilenler ve aynı marka kullananlar yardımcı olabilirler mi?

Son düzenleme:
Bende Mi 8 Lite kullanıyorum. Sürümüm 12.0.3.0, sağ üstteki en son pakete indir deyince bende de halihazırda olan sürümü indiriyor. Güncellemeyi kontrol et deyince gelen güncelleme olursa yapıyorum ben, onun dışında oradan güncelleme yapmıyorum.

Tam olarak ne olduğunu anlamadım ben de. Yeni sürüm henüz gelmedi zaten lakin bu en son paketi indir olayının ne olduğunu merak ediyorum hocam.
Bende Mi 8 Lite kullanıyorum. Sürümüm 12.0.3.0, sağ üstteki en son pakete indir deyince bende de halihazırda olan sürümü indiriyor. Güncellemeyi kontrol et deyince gelen güncelleme olursa yapıyorum ben, onun dışında oradan güncelleme yapmıyorum.

Son düzenleme:
Tam olarak ne olduğunu anlamadım bende. Yeni sürüm henüz gelmedi zaten lakin bu en son paketi indir olayının ne olduğunu merak ediyorum hocam.

En son paketi indir deyince telefona gönderilen en son sürümü dosya olarak indirir sizin telefonunuzda son sürüm varsa pek bir işe yaramaz o özellik daha çok bilgisayardan güncelleyen ya da geliştiriciler için diye biliyorum.

En son paketi indir deyince telefona gönderilen en son sürümü dosya olarak indirir sizin telefonunuzda son sürüm varsa pek bir işe yaramaz o özellik daha çok bilgisayardan güncelleyen ya da geliştiriciler için diye biliyorum.
Teşekkür ederim sağ olasın.

Geri
Yukarı