Xiaomi telefonda sadece Google uygulamalarını kullanmak

Neolin

Decapat
Daha fazla  
Benim gibi yapan var mı merak ettim. Xiaomi'nin çoğu sistem uygulamasını silip yerlerine Google'nin uygulamalarını yüklüyorum. Hem daha kullanışlı ve daha senkronize hem de tasarımsal olarak daha kolaylık sağlıyor. Getapps, güvenlik, galeri ve ayarlar dışında her şeyi silip Google'ya geçtim. Aranızda böyle kullanan ya da alternatifi başka uygulamalar kullanan var mı?

Benim gibi yapan var mı merak ettim. Xiaomi'nin çoğu sistem uygulamasını silip yerlerine Google'nin uygulamalarını yüklüyorum. Hem daha kullanışlı ve daha senkronize hem de tasarımsal olarak daha kolaylık sağlıyor. Getapps, güvenlik, galeri ve ayarlar dışında her şeyi silip Google'ya geçtim. Aranızda böyle kullanan ya da alternatifi başka uygulamalar kullanan var mı?

Simple Mobile Tools kullanıyorum yani kullanıyordum...
Dün akşam telefonun pmıc entegresi arızalandı ve telefon bir taşa dönüştü en yakın zamanda bir telefoncuya vereceğim

Neyse konumuza dönelim ben AOSP ROM'lardan Arrow OS kullanıyordum ve telefonun kamerasını, takvimini, saat uygulamasını ayrıca gereksiz FM radyo tarzı uygulamaları root izni ile sildim ardından simple Tools pack adında bir Magisk modülü yapıp uygulamaları Magisk üzerinden sistem uygulaması olarak kullandım.

Geri
Yukarı