Çözüldü Xiaomi telefondaki kilit işareti ne işe yarar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

orvos

Hectopat
Daha fazla  
Xiaomi telefonda uygulamaları kapatmak için açtığımda uygulamada kilit işareti çıkıyor. Bu nedir? Açıp kapatabiliyorum ama ne işe yaradığını bilmiyorum, söylerseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-16-22-06-17-691_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-04-16-22-06-17-691_com.miui.home.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 334
Çözüm
Uygulamayı aşağı kaydırırsanız işaret gider. Kilit işareti uygulamanın sabitlendiğini belirtiyor, bütün uygulamaları kapatmak için çarpıya bastığınızda o uygulamanın kapatılmasını engeller.
Uygulamayı aşağı kaydırırsanız işaret gider. Kilit işareti uygulamanın sabitlendiğini belirtiyor, bütün uygulamaları kapatmak için çarpıya bastığınızda o uygulamanın kapatılmasını engeller.

Çözüm

Teşekkür ederim hocam, çarpıya basınca da nedense tüm uygulamaları kapatmıyor 1 tanesi kalıyor acaba neden bilemiyorum. İyi akşamlar.

Ben de öyle değil tüm sekmeleri silmek istedigimde silindi, bence o uygulama kilidi açıksa ortaya çıkıyor uygulamanın içi gözükmesin diye olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı