Xiaomi telefonlarda şebeke sorunları Türk Telekom'da var mıdır?

156318

Kilopat
Makaleler
5
Gerçekten bu olayı çok merak ediyorum zira şikayetçi olan çok. Bu arada düşündüğüm telefon Xiaomi Mi 5S Plus.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi 5, Mi Note 3 ve Mi 6 kullandım benim başıma hiç sorun çıkarmadı. Sorun çıkarabilecek tek şey Band 20 desteği olmaması. En kötü kırsal yerlerde veya bazı yerlerde 4.5G özelliğinden yararlanamazsın başka da sorun çıkarmaz.

1517625384217.jpg

Band 20 Mi 5S Plus'ta yok.

Mi 5, Mi Note 3 ve Mi 6 kullandım benim başıma hiç sorun çıkarmadı. Sorun çıkarabilecek tek şey Band 20 desteği olmaması. En kötü kırsal yerlerde veya bazı yerlerde 4.5G özelliğinden yararlanamazsın başka da sorun çıkarmaz.
Xiaomi Mi 6'da band 20 desteği yok galiba, Epey'de göremedim. Bu arada hangi şebekeyi kullanıyorsunuz? Ne gibi sorunlar çıkarıyor?

Merhaba,
Turkcell kullanıyorum ve ben de cihazda hiçbir şebeke ve internet sorunu yaşamadım gayet hızlı. İnternet hızı ortalama 10 mb/sn. Saygılar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı