Xiaomi TV Stick'e kablolu klavye fare takılır mı?

Kadir Tınaz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar günaydın. Benim 4'lü USB çoğaltıcım var. Onu TV'nin USB girişine takacağım. Stick'in USB kablosunu da çoğaltıcıya takmayı düşünüyorum klavye ve fare ile birlikte, sizce sorunsuz çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar günaydın. Benim 4'lü USB çoğaltıcım var. Onu TV'nin USB girişine takacağım. Stick'in USB kablosunu da çoğaltıcıya takmayı düşünüyorum klavye ve fare ile birlikte, sizce sorunsuz çalışır mı?

Hayır çalışmaz, klavye mouse u TV'nin işletim sistemine takmış olacaksınız bu şekilde yapınca. Mi Stick'e sadece USB den enerji vermiş olacaksınız yani ha bir USB şarj cihazına takmışsınız ha TV'nin bir USB portuna ya da TV'ye takılı bir USB çoklayıcının portlarından birine fark etmeyecek,

Sizin yapmanız gereken şu tip bir aparat alıp çoğaltıcıyı bunun USB ucuna takmak ve ondan sonra klavye mouse hatta ethernet adaptörü vs takmak.

Yalnız USB çoklayıcı böyle bir cihazda ne kadar iyi performans verir onu deneyince anlayacaksınız, kablolu klavye mouse ikisi birden takılınca düzgün çalışmazsa, varsa elinizde tek kablosuz alıcıyla çalışan kablosuz mouse klavye seti, onun usb alıcısını doğrudan paylaştığım kablonun USB ucuna takarsanız (çoklayıcı olmadan) kablosuz USB mouse ve klavyeyi de kullanabilirsiniz.

Ben Amazon Fire TV Stick 4K cihazında bazen bu şekilde kullanıyorum.

Son düzenleme:
Geri
Yukarı