Xiaomi TWRP Hatası

Niko000

Hectopat
Daha fazla  
Selam. TWRP calismiyor. TRWP logosu uzerinde kalıyor(teamwin). Ne yapayim? Nasıl acarim? Nasıl TWRP'sini silerim telefondan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam biraz araştırma yaptım. Bilgisayardan 'Fastboot' aracılığı ile telefonunuza uyumlu yeni ya da farklı bir Twrp sürümü yükleyerek sorunu çözebilirsiniz. Yeni Twrp eskisinin üzerine yazılır ve sorun hallolur.

Farklı bir TWRP deneyin. Telefon nedir? Ona göre OrangeFox kurun.
Hocam son zamanlarda herkes OrangeFox öneriyor. Sebebini nedir acaba merak ettim.

Aynı telefona sahibim ve ben de teamwin twrp'de bir takım sıkıntılar yaşadım. Modlanmış bir twrp öneriyorum, bence arayüzü daha iyi ve sorunsuz çalıştı bende.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videonun altındaki MIUI Hellas TWRP dosyasını indir. Sonra bu linkten benim düzenlemiş olduğum TWRP yükleme dosyalarını indir. İnen RAR dosyasının içindekileri bir klasöre çıkart ve youtube videosunun altındaki linkten indirdiğin iso dosyasını bu klasörün içine at. Sonrasında klasörün içindeki twrp yükleme aracını çalıştır ve oradaki yönergeleri izle. Sonuçları rapor et.

@Niko000
Bunu deneyin:

Xiaomi cihazlarda daha az sorun çıkartıyor çünkü hocam.
Bir orangefox yükledim. Sonuç aynı kaldı. Takıldı acmiyor. Attığın linke bakarım simdi

Hocam telefonuma ilk romumu yüklediğimden beridir Twrp kullanıyorum. Hiç hatayla karşılaşmadım. Nasıl hatalar çıkıyor ya da siz hiç karşılaştınız mı?
Vallaha trwp ekranı orangefox ekranı duruyo kaliyo acmiyo

Aynı telefona sahibim ve ben de teamwin twrp'de bir takım sıkıntılar yaşadım. Modlanmış bir twrp öneriyorum, bence arayüzü daha iyi ve sorunsuz çalıştı bende.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videonun altındaki MIUI Hellas TWRP dosyasını indir. Sonra bu linkten benim düzenlemiş olduğum TWRP yükleme dosyalarını indir. İnen RAR dosyasının içindekileri bir klasöre çıkart ve youtube videosunun altındaki linkten indirdiğin iso dosyasını bu klasörün içine at. Sonrasında klasörün içindeki twrp yükleme aracını çalıştır ve oradaki yönergeleri izle. Sonuçları rapor et.
Tamam bununda denerim

Benim asıl istediğim olay attığım romu kallanib revovery yapıb twrpden kurtulmam. Twrp acilmiyo orangefox acilmiyo:) cihaz üzerinden güncellenme yapamıyor. Trwp moda giriyo. Twrpden kurtulma lazım acil

Yeni konular

Geri
Yukarı