Xiaomi ve Huawei alınır mı?

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Arkadaşlar en son Huawei Google ile sıkıntı yaşamıştı. Bu zamanda Xiaomi Huawei vb. telefonlar alınır mı?

Hocam Model'den modele değişir, direk böyle yorum yapamayız; hangi modeli düşünüyorsunuz? Ama genel olarak iyi markalar.

Ben olsam Xiaomi alır rahat ederdim hocam çevremde kullananlar dolu ve memnunlar.

Son düzenleme:
Huawei alınır mı bilmem ama Xiaomi alır rahat ederdim hocam çevremde kullananlar dolu ve memnunlar.

Neden böyle bir yargıya vardınız? 2 marka da çok kaliteli markalar. Kendimde Huawei kullanıyorum ve eski modeli olmasına rağmen gayet memnunum; bu şekilde bir yargı yanlış. Ama dediğim gibi Model'den modele değişir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi: Redmi alınmaz, aldırmayın. Huawei: Hiç alınmaz. Sebeplerini sorabilirsiniz.

Xiaomi arayüzü sorunu POCO da biraz var Huawei alınır ama Android işletim sistemi yok sorun değilse alınır.

Arkadaş ne model alacak bilmiyoruz hocam, belki bütçesi düşük? Yani örneğin Huawei Mate 10 Lite arayüz sorunu yok. (yanlış anlamayın örnekleme yapıyorum gayet bilgili bir hocamsınız) Xiaomi içinde aynısı geçerli.

Hocam yanlış anladınız kullanmadığım ve çevremin kullanmadığı ürünü bilerek size öneremem ki Xiaomi çevrem kullandığı için önerdim.

Hocam yanlış anladınız kullanmadığım ve çevremin kullanmadığı ürünü bilerek size öneremem ki Xiaomi çevrem kullandığı için önerdim.

Anladım hocam o zaman rica etsem parantez içinde onu ekler misiniz? Öbür türlü dediğiniz gibi yanlış anlaşılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…