Xiaomi vs Samsung

Musa.3

Yoctopat
Daha fazla  
İyi günler. Xiaomi 14 Ultra ile S24 Ultra arasında kaldım. 100X ile video çekip sosyal medya da paylaşmayı düşünüyorum hep 100X ile cekmeyeceğim ama genelde video çekip paylaşacağım sosyal medya için hangisi daha iyidir? S24 Ultra da 111 mm lens olması biraz kafamı karıştırdı 14 ultrada 120 mm var.
Bir de 120 X Zoom var ben şu an Xiaomi 11 t Pro kullanıyorum memnunum. Samsung da uygulama arası gecislerde donma sorunu olduğunu duydum arayüzde sıkıntı yasar miyim? Şu an kullandığın telefonla aynı sonuclari verir mi? Alisabilir miyim Samsung'un arayüzüne?
Son olarak bu cihazlar kaç sene düzgün bir şekilde kullanılabilir 2 senede falan ölürler mi?
Sizce bu şartlar altında hangisi mantikli?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Xiaomi 14 Ultra ile S24 Ultra arasında kaldım. 100X ile video çekip sosyal medya da paylaşmayı düşünüyorum hep 100X ile cekmeyeceğim ama genelde video çekip paylaşacağım sosyal medya için hangisi daha iyidir? S24 Ultra da 111 mm lens olması biraz kafamı karıştırdı 14 ultrada 120 mm var.
Bir de 120 X Zoom var ben şu an Xiaomi 11 t Pro kullanıyorum memnunum. Samsung da uygulama arası gecislerde donma sorunu olduğunu duydum arayüzde sıkıntı yasar miyim? Şu an kullandığın telefonla aynı sonuclari verir mi? Alisabilir miyim Samsung'un arayüzüne?
Son olarak bu cihazlar kaç sene düzgün bir şekilde kullanılabilir 2 senede falan ölürler mi?
Bana kalırsa S24 Ultra almalısınız. Rahat 5 yıl gider.

Bende bı Samsung tab4 vardı çok eskiden 2 sene bile gitmemişti biraz orda aklımda kaldı sonuçta eskiydi yeni teknoloji lerede bakmak lazım
Amiral gemisi cihazlarda böyle bir problem yok. Cihaz 7 yıl güncelleme alacak. Uzun yıllar rahat rahat kullanırsınız.

Cihaz doğru kullanıldığı takdirde en az 7 yıl gider. Arayüz performansı konusunda Xiaomi önde olsa da kalan çoğu konuda Samsung daha önde. Benim şahsi fikrim Samsung'dur.

Cihaz doğru kullanıldığı takdirde en az 7 yıl gider. Arayüz performansı konusunda Xiaomi önde olsa da kalan çoğu konuda Samsung daha önde. Benim şahsi fikrim Samsung'dur.
Arayüz çok önemli değilde sosyal medya ile kamera önemli geri kalanlar vazgecilebilecek şeyler benim için

Hocam iyi günler. Samsung alın direk her türlü daha iyi. 5 yıldan fazla gider.

Hocam internete test videolari in altinda çok fanboy var kafamı karıştırıyorlar teşekkür ederim.

Hocam zaten onlar markanın ismini savunan tipler. Boş verin siz burada yıllardır duran Samsung var. Ben mesela S10 kullanıyorum neredeyse 5 yıllık bir telefon hala akıcılığı 10 numara. Rica ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı