Xiaomi Watch S1 vs Samsung Galaxy Watch 4 classic 46 mm

ibrak

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Telefonum Redmi Note 10 Pro Max. İki saat arasında kaldım. Galaxy'nin bazı özellikleri diğer telefonlarda çalışmıyor diye duydum. Sıfır alsam içine rootlu dosya atıp calistirabiliyorlar galiba ama sifir saate atmaya kiyamam. Sizce ne yapmalıyım? Herhangi bir zararı olur mu öyle dışarıdan dosya atmanın?

Huawei Watch GT 3 alın hocam direkt. Uğraşmayın böyle şeylerle. Çeşitli yazılımlarla çözenler var biliyorum ama adamlar kendi telefonuyla çalışacak saat yapıyor. Xiaomi ve Huawei başka markalarla uyumluluk anlamında daha iyi.

Son düzenleme:
Dışarıdan dosya atmanın zararı olmaz eğer atacağınız dosya güvenliyse yani cevabı size bağlı, saat önerisi olarak Galaxy Watch 4'ün pili kötü de olsa o olur çünkü Watch S1 ne kadar kötü bir saat olmasa da Watch 4 çok daha düzgün bir akıllı saat genel kullanım açısından.

Watch 4 classic çok ağır ve kalın, s1'i bilmiyorum.
Hocam bana bi saat önerin ya

Huawei Watch GT 3 alın hocam direkt. Uğraşmayın böyle şeylerle. Çeşitli yazılımlarla çözenler var biliyorum ama adamlar kendi telefonuyla çalışacak saat yapıyor. Xiaomi ve Huawei başka markalarla uyumluluk anlamında daha iyi.
Deri kordon saat arıyorum bulamıyorum bir türlü

Hocam bana bir saat önerin ya.

Deri kordon saat arıyorum bulamıyorum bir türlü.

Sonradan deri kordon alırsınız. Watch 4 classic alın. Eğer kalın ve ağır olduğunu düşünüyorsanız Watch 5 44mm alın. O da büyük geliyorsa yani bileğiniz aşırı küçükse Watch 5 40mm alın fakat pili az gider ve ekran çok küçük.

Sonradan deri kordon alırsınız. Watch 4 classic alın. Eğer kalın ve ağır olduğunu düşünüyorsanız Watch 5 44mm alın. O da büyük geliyorsa yani bileğiniz aşırı küçükse Watch 5 40mm alın fakat pili az gider ve ekran çok küçük.
Sonradan deri kordon link atabilir misiniz hocam varsa. Bi de cihazım Xiaomi redmi note 10 pro max ben rootlu dosya atarsam ekg için falan garanti dışı olur değil mi param yanmasin

Sonradan deri kordon link atabilir misiniz hocam varsa. Bir de cihazım Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max ben rootlu dosya atarsam EKG için falan garanti dışı olur değil mi param yanmasin.

Rootlu dosya? Evet öyle kalabilir garanti dışı.
Gerek yok onlara APK program indirin EKG için yeterli olur.
20mm tüm kordonlara bakabilirsiniz. Ben deri kordon hiç deneyimlemedim. Şu anda benim elimde 8 farklı renkte silikon kordon var. Memnunum fiyatına göre kalitelerinden. Ama fiyatına göre. Yoksa aşırı kalitesiz kötü bir kordon.
Tanesi 60 TL civarı kordonların. Deri kordonlar 200 TL'den başlıyor.

Rootlu dosya? Evet öyle kalabilir garanti dışı.
Gerek yok onlara APK program indirin EKG için yeterli olur.
20mm tüm kordonlara bakabilirsiniz. Ben deri kordon hiç deneyimlemedim. Şu anda benim elimde 8 farklı renkte silikon kordon var. Memnunum fiyatına göre kalitelerinden. Ama fiyatına göre. Yoksa aşırı kalitesiz kötü bir kordon.
Tanesi 60 TL civarı kordonların. Deri kordonlar 200 TL'den başlıyor.
Hocam bu apk işini detaylı anlatabilir misiniz? Saate sadece apk mi kuruyoruz? Bi de deri kordonlari nereden buldunuz ben bulamadım

Geri
Yukarı