Xiaomi Wi-Fi Pro'ya bağlanan kullanıcılar uygulamayı indirmeli mi?

Maximen

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Daha önce bu aleti kullanıyordum: Dark WRT350 300Mbit 2x2 dBi Harici Anteli Kablosuz Router/ Repeater/ Access Point (DK-NT-WRT350): Amazon.com.tr

Gayet memnundum fakat kendisi arıza verdi. Yeni bir cihaz arayışına girdim en makul fiyat/performans olarak bu ürünü gördüm fakat bu ürün aradığım ürün mü onu anlamadım. WRT350 ürünü interneti alıp onu yayıyordu ve bunu bir arayüz üzerinden yapıyorduk fakat bu cihazın kurulumlarına baktığımda kendisinin programını indirmem gerektiğini gördüm. Sorum şu, ben bu kurulumu bir defa yaptıktan sonra ve Wi-Fi'yı bu cihaza tanıttıktan sonra bu cihaz üzerinden internete bağlanmak isteyen kullanıcılar bu uygulamayı indirmek zorunda mı? Yoksa sadece diğer üründe olduğu gibi Router'ın şifresini girmeleri yeterli mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Şifreyi girmeleri yeterli. Uygulamayı kurulum yaparken siz bile bir kere indireseniz yeter.
Mesela ben kurulumumu yaptım ayarlarla oynamayacağım için uygulamayı sildim.

WRT350 ile aynı mantık o zaman tavsiye eder misiniz peki ürünü kullandıysanız?
Fiber internetiniz varsa tavsiye etmem. 100 Mbps interneti modemin dibinden bile 20 Mbps veriyor. Hele hele uzaklaşınca 10-11'e düşüyor. Biz balkonda çekmediği için aldık ve babamın işini fazlasıyla görüyor aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı