Xiaomi Yi vs. SJ5000+

Ömer Üstün

Kilopat
İyi günler arkadaşlar. Ben birkaç aydır uygun fiyatlı aksiyon kamerası alma niyetindeydim. Yaptığım araştırmalar sonucu SJ5000+ almaya karar vemiştim. Ama sipariş vereceğim gün başka bir kamera gördüm. Xioami Yi. Ve kafam karıştı. İkisinin de özellikleri hemen hemen aynı. Fakat Xioami Yi 80, SJ5000+ ise 140 dolar. Dolayısıyla acilen tavsiyelerinize ihtiycım var. Şimdiden teşekkürler.

Uzun zamandır Xioami Yi kullanıyorum ve kararsız kalarak almıştım, uzun araştırmalar sonucu Yi almaya karar vermiştim ve kesinlikle doğru bir tercih yaptığımı anladım aldıktan sonra, çoğu zaman GoPro dan daha güzel videolar çekiyor. Böyle bir kalite yok. Gece çekimlerinde başarısız olsa da gündüz harikalar yaratmak mümkün. Kararsız kalmadan alabilirsin.

Yalnız dikkat etmen gereken bir durum var, Yi kameralarının bazında kronik lens odaklanma problemi bulunuyor, satın alacağın kişiyle iletişime geçip bu konuda bilgi almanda fayda var. Aklına takılan şeyler olursa sorabilirsin. Ben Semers Ticaret'ten aldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı