Xiaomi'de recorder uygulaması yok

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Kullanmakta olduğum Redmi 9A ( M2006C3LC) telefonumda ses kaydedici olan recorder uygulaması yok. Ne yapmalıyım/nasıl bu uygulamayı telefonuma getirebilirim?

Play Store de zibilyonlarca var hocam. Herhangi bir tanesini indirebilirsiniz.

Hocam diğer uygulamalar hiç güvenilir değil.
Çünkü telefonumdaki kişisel bilgilerim, video/fotoğraf, uygulama verileri gidebilir.
Bir keresinde YouTube kanalıma ücretsiz abone basacağım diye YouTube kanalım hacklenmişti.
Benim adıma yorum yapılmaya başlandı, benim adıma video beğenildi. Neredeyse kanalı kapatacaktım. Şifremi değiştirince kanalımdaki kötü amaçlı yazılım gitti. O yüzden hiçbir şekilde 3. parti uygulamalara güvenemez oldum.

Hocam diğer uygulamalar hiç güvenilir değil.
Çünkü telefonumdaki kişisel bilgilerim, video/fotoğraf, uygulama verileri gidebilir.
Bir keresinde YouTube kanalıma ücretsiz abone basacağım diye YouTube kanalım hacklenmişti.
Benim adıma yorum yapılmaya başlandı, benim adıma video beğenildi. Neredeyse kanalı kapatacaktım. Şifremi değiştirince kanalımdaki kötü amaçlı yazılım gitti. O yüzden hiçbir şekilde 3. parti uygulamalara güvenemez oldum.

Güvenilir bir APK indirme sitesi.
Buradan orijinal ses kaydediciyi indirmeye çalışın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-17-22-38-09-628_com.google.android.packageinstaller.jpg
    Screenshot_2024-02-17-22-38-09-628_com.google.android.packageinstaller.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 15
Merhaba. Kullanmakta olduğum Redmi 9A ( M2006C3LC) telefonumda ses kaydedici olan recorder uygulaması yok. Ne yapmalıyım/nasıl bu uygulamayı telefonuma getirebilirim?
Telegram'da Xiaomi sistem uygulamalarını paylaşan kanallar var, her sürümü paylaştıkları için onları deneyin. Sizin gibi Xiaomi kullanan başka birisinden uygulamayı APK olarak paylaşmasını da isteyebilirsiniz.

MIUI (Android) kaç hocam?

MIUI 12.5.6 kararlı Android 11.

Telegram'da Xiaomi sistem uygulamalarını paylaşan kanallar var, her sürümü paylaştıkları için onları deneyin. Sizin gibi Xiaomi kullanan başka birisinden uygulamayı APK olarak paylaşmasını da isteyebilirsiniz.
Tamamdır o telegram kanalını verirseniz sevinirim.

Selam sorun çözüldü. Recorder uygulaması "kısayol" olarak geçer ve ben o kısayolu sildiğim için gözükmüyordu. Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı