Xiaomi'nin Temalar uygulaması risk olarak algılanıyor

Melihyy1902

Centipat
Daha fazla  
Akşam telefon şarjı bittiği için kapanmıştı. Sabah açtım böyle bir bildirim var. Sizce ne yapmalıyım? Bu arada telefonun kendi uygulaması.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-13-11-21-36-687_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2022-08-13-11-21-36-687_com.miui.home.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 105
Aynı sorunu Redmi 9T'de yaşadım. 2 gün önce güncellendi. Xiaomi sistem uygulamaları güncelleyicisi kendi kütüphanesinden yüklüyor ve Google Play'deki sürüm ile çakışıyor.

Tehlikeli olarak işaretleyince de devre dışı bırakıyor. Ayarlardan temalar'a girince de ayarlar sürekli olarak duruyor diyor.

Aynı sorunu Redmi 9T'de yaşadım. 2 gün önce güncellendi. Xiaomi sistem uygulamaları güncelleyicisi kendi kütüphanesinden yüklüyor ve Google Play'deki sürüm ile çakışıyor.

Tehlikeli olarak işaretleyince de devre dışı bırakıyor. Ayarlardan Temalar'a girince de ayarlar sürekli olarak duruyor diyor.

Akşam telefon şarjı bittiği için kapanmıştı. Sabah açtım böyle bir bildirim var. Sizce ne yapmalıyım? Bu arada telefonun kendi uygulaması.

Arkadaşlar sorunu çözdüm.

Ayarlarda;
Uygulamalar,
Uygulamaları yönet,
Sağ üstteki 3 noktadan

"Uygulama tercihlerini sıfırla"

Seçeneği tıkladığınızda verileriniz gitmeyecek.

Sadece erişimi kaldırılan, devre dışı bırakılmış uygulamaları vesaire tekrar erişime açmış olacaksınız. Temalar uygulaması da bundan sonra menümüzde görünmüş olacak..

Yeni konular

Geri
Yukarı