Xigmatek 500W +80 Plus PSU nasıldır?

Örnek verebilir misiniz?

2.el olarak bu:

0 olarak bu:

2.el olarak bu:

0 olarak bu:

Reis xigmatek iyi bir marka diye biliyorum +250 TL vermekten yana değil gönlüm ama kötü özelliği varsa söyle bilmek isterim ona göre kararimi değiştireceğim

Reis xigmatek iyi bir marka diye biliyorum +250 TL vermekten yana değil gönlüm ama kötü özelliği varsa söyle bilmek isterim ona göre kararimi değiştireceğim
Ek olarak attığın ilan 5 aylık .d

Reis Xigmatek iyi bir marka diye biliyorum +250 TL vermekten yana değil gönlüm ama kötü özelliği varsa söyle bilmek isterim ona göre kararimi değiştireceğim.

Ek olarak attığın ilan 5 aylık. D

PSU'lar diğer sistem bileşenlerine göre kolay kolay yorulmaz ve bozulmazlar, 4 aylık ve 5 aylık diye gidip de sırf 4 aylık diye ondan daha iyi alternatifi almamak saçmalık olur, bana sorarsanız en temizi bütçeyi arttırıp FSP'yi almak, ha diyorsanız o kadar arttıramam Thermaltake'i alın, hiç çıkmazsa Corsair'i alın.

PSU'lar diğer sistem bileşenlerine göre kolay kolay yorulmaz ve bozulmazlar, 4 aylık ve 5 aylık diye gidip de sırf 4 aylık diye ondan daha iyi alternatifi almamak saçmalık olur, bana sorarsanız en temizi bütçeyi arttırıp FSP'yi almak, ha diyorsanız o kadar arttıramam Thermaltake'i alın, hiç çıkmazsa Corsair'i alın.
Hacı nasıl yorulmaz bozulmaz c4 adı altindaki markalar neden patlıyor yanıyor kıvılcım saçıyor etrafa,içindeki kondansatorler vs.vs. gibi diğer etkenler de önemli onlar da gün geçtikçe yoruluyor ama corsairi alimmi ya çok kararsızım

Hacı nasıl yorulmaz bozulmaz C4 adı altindaki markalar neden patlıyor yanıyor kıvılcım saçıyor etrafa, içindeki kondansatorler vs. Vs. Gibi diğer etkenler de önemli onlar da gün geçtikçe yoruluyor ama Corsair'i alimmi ya çok kararsızım.

Kendine en iyi cevabı vermişsin alsında, C4 adı altındaki markalar patlar zaten, buraya attığımız hangi PSU C4? Önerim bütçe çıkarsa FSP, çıkmazsa Thermaltake veya Corsair.

Yeni konular

Geri
Yukarı