Xigmatek Apache Plus sessiz mi?

SuiCast

Kilopat
Bu fan 21 dB imiş aklım gitmiyor değil. Neyse başlıkta dediğim fan sessiz midir? Intel stok fanlardan sessiz ise alacağım. CPU fanım bozuk çok hızlı çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fan 21 db imiş aklım gitmiyor değil. Neyse başlıkta dediğim fan sessiz midir? Intel stok fanlardan sessiz ise alacağım. CPU fanım bozuk çok hızlı çalışıyor.
Çok sesli değil ama sessiz de denemez. Yalnız soğutma olarak kutudaki kalitesiz macunu kullanmamıza rağmen AMD stok fanını bile ezip geçiyor.

Alttaki alınmaz. Başlıktaki ona göre daha iyi. Ancak onu alacaksan iyi bir macun almanı öneririm, içinden çıkan macun 1,93 W/MK, yani çöp.
Şükret ben 1 TL ye ufak bir şırınga macun aldım 3 senedir kullanıyorum yeni bitti.
Snowman M.200 sessiz mi diye başlık açıyorum. Değiştiriliyor adı.
Ses sorunu çözüldü yeni Snowman M200 fan ile. Oldukça sessiz çalışıyor. Teşekür ederim yardımlarınız için. Görüntüsüde çok şık. Boşda 25-28 derece arası geziyor içinde gelen
IMG_20201205_170929.jpg
macun ile. Yükte ise 40 dereceyi geçmedi.

Dosya Ekleri

• IMG_20200628_174907.jpg
    IMG_20200628_174907.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:
Konuyu hortlatıyorum ama. İşlemci güzel ama içinden çıkan macun rezalet başka macun ile denemekte fayda var elimde olmadığı için yarın gidip macun alacağım bakalım derece fark edecek mi?

Konuyu hortlatıyorum ama. İşlemci güzel ama içinden çıkan macun rezalet başka macun ile denemekte fayda var elimde olmadığı için yarın gidip macun alacağım bakalım derece fark edecek mi?

M.200'den bahsediyorsan çok fazla OC yapmıyor isen gerekli değil. İçinden çıkan yeterli.

Geri
Yukarı