XIGMATEK ARES 1701 kasa ve GTX 1660 Ti ekran kartı uyumu

ahlatliinsan

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar. XIGMATEK ARES 1701 600W USB 3.0 MidT ATX SİYAH KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da kasam var ve Asus ROG Strix GeForce GTX 1660 Ti 1800 MHz (ROG-STRIX-GTX1660TI-6G-GAMING) Ekran Kartı (şu anda piyasada bulunmuyor ama şimdi almayacağım) ekran kartını almayı planlıyorum.

1) Ekran kartım içine sığar mı?

2)Ekran kartı içeri sığarsa kasa bu ekran kartını düzgün bir şekilde soğutabilir mi?

3)Eğer kasam bu ekran kartını düzgünce soğutamaz ise yan kapağı açmalı mıyım? (Kasanın hava akışı yok yani önde bir boşluk ya da fan yok. Hava değişimi sadece yandaki küçük boşlukta oluyor.)

Sizlerden çok fazla şey istediğimi biliyor, şimdiden teşekkürlerimi ediyorum. İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın içini cetvelle ölçün. Ekran Kartının uzunluğuyla kıyaslayıp öğrenebilirsiniz. Hava akışı problem yaratabilir.

Selam. XIGMATEK ARES 1701 600W USB 3.0 MidT ATX SİYAH KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da kasam var ve Asus ROG Strix GeForce GTX 1660 Ti 1800 MHz (ROG-STRIX-GTX1660TI-6G-GAMING) Ekran Kartı (şu anda piyasada bulunmuyor ama şimdi almayacağım) ekran kartını almayı planlıyorum.

1) Ekran kartım içine sığar mı?

2)Ekran kartı içeri sığarsa kasa bu ekran kartını düzgün bir şekilde soğutabilir mi?

3)Eğer kasam bu ekran kartını düzgünce soğutamaz ise yan kapağı açmalı mıyım? (Kasanın hava akışı yok yani önde bir boşluk ya da fan yok. Hava değişimi sadece yandaki küçük boşlukta oluyor.)

Sizlerden çok fazla şey istediğimi biliyor, şimdiden teşekkürlerimi ediyorum. İyi akşamlar.

Hocam konuyu hortlatıyorum aynı kasaya aynı ekran kartını takmayı düşünüyorum ekran kartı sığdı mı bir sorun yaşadınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı