Xigmatek Balder vs Hyper 212 Evo vs Hyper 412S

Sen daha sessiz olan soğutucuyu tercih et. Hava akımı biraz daha az ancak daha sessiz çalışıyor.

Sonuçta öyle bir soğutucuya sahipken hiçbir ısınma problemi yaşamazsın sınırları çok zorlamadıkça. Ben daha çok hava akımı yerine sessizliği tercih ederdim.

Ben şahsen performansı tercih ederim. Zaten 28 dBA'in 22.5 dBA'den ne kadar farkı olabilir ki. Bu farka performanstan düşmek yanlış olabilir. Ve hava akışı olarakta tam 38 CFM fark var bu da neredeyse ekstradan 1 tane fan performansı verir :D

89.45 CFM ye 52.6 CFM
28 dBA'e 22.5 dBA

:confused:

BALDER'ı almayı düşünüyorum. İnternette'de baya beğeniliyor. Sesinden rahatsız olan yok. Zaten böyle bir hava akımına 28 dBA olması normal. Olumlu sonuçları çok.

Test: /images/coolers/thermaltake_spinq_vt-xigmatek_balder/ztable.png

Hocam benim aklımda Evo yada 412s vardı. Fakat Evo'yu bilmiyordum 412s de performansı iyi fakat boyutundan dolayı 2 ram slotunu kapatıyor diyorlar o yüzden Balder AM3+ Soketli Anakartları destekliyormu orada AM3 yazıyor sadece olmazsa onu alabilirim.

Hocam benim aklımda Evo yada 412s vardı. Fakat Evo'yu bilmiyordum 412s de performansı iyi fakat boyutundan dolayı 2 ram slotunu kapatıyor diyorlar o yüzden Balder AM3+ Soketli Anakartları destekliyormu orada AM3 yazıyor sadece olmazsa onu alabilirim.
Sitesinde XIGMATEK AM3+ yazmıyor ama, bildiğim kadarıyla AM3 ile AM3+ soğutucu delikleri aynı. Zira 1156 ile 1155'in soğutucu delikleri de aynı.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı