Xigmatek Beast 4 x RGB kasa nasıldır?

Hava akışı iyi değil. Xigmatek kalitesizliği de var. Üstelik PSU ile geliyor, almayınız. Kasa ve PSU için bütçeniz nedir?
şuan XİGMATEK AQUARİUS PLUS model kasasını kullanıyorum ve muazzam. LianLi Tasarımı var. gidin vatan a bir bakın kalitesine duruşuna birde buna bakın ( xigmatek overtake ) arkadaşın dediği gibi her ürünün giriş orta ve üst kalite malı var. Corsair'in Tüm kasaları mükemmel mi mesela bana göre Hayır :)

şuan XİGMATEK AQUARİUS PLUS model kasasını kullanıyorum ve muazzam. LianLi Tasarımı var. gidin vatan a bir bakın kalitesine duruşuna birde buna bakın ( xigmatek overtake ) arkadaşın dediği gibi her ürünün giriş orta ve üst kalite malı var. Corsair'in Tüm kasaları mükemmel mi mesela bana göre Hayır :)
Bu kasa kaç fan ile birlikte geliyor vatanda fotoğraflarda gözüktüğü gibi rgb fanlarla mı geliyor?

Bu konuda haklısınız.

Ben de zamanında Xigmatek almayı düşünüyordum özellikle Technopat'ın sistem toplama videosundan sonra. Sonra burada yorumlarını okuduğumda bana kötü bir marka olduğu, PSU'larının da güvenilmez olduğu söylendi. Buradan duyduklarımı söylüyorum.

Kim söyledi arkadaşım :) 6 yıldır Xigmatek Vector 750W 80+ Silver PSU'sunu kullanıyorum, tık demedi şuana kadar. Arkadaşa katılıyorum her markanın iyi ve kötü ürünleri olabilir. Kulaktan dolma bilgiyle hareket etmeyiniz.

Bu arada bir arkadaş Corsair VS serisi PSU önermiş ama o PSU'lar kronik sorunlu. Hatta Corsair'in LE serisi SSD'lerinde sorun vardır bir ara. Yani Corsair de kalitesiz marka mı şimdi :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı